Eksperienca e çiftit te javes.

TinkyPinky

Be you. Do you. For you. 🌸
Si dite e parebme @DeliriumMind mendoja ndryshe se do.me.shkatarronte , por prap dominova ja mora shpirtin , te lutem eri boll.tha adela ste perballoj dot du gjum . Kshunqe po.flejm neser te shofim si do shkoj


Un ste them "boll"
Te qis direkt syt ahahaahahahaha
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Ca te tregoj une nje here..
@Legally_Sweet mbytur me pune as per nje kafe skemi dal.
Kjo @NeVertiti merret me poezira gjera ska kohe as te pergjigjet.
Eksperienc jo e mire kjo 😑😑😑
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Une kafen e mgjesit e pi te servirur ne krevat, se mos ke ardh me kafe ti dhe kam thene jo s'me pihet une 😅
Neser ne mengjes qe pa gdhire do bej nje tentativ 😅😅
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
@Ledia qish po na shkon java ne mamita?
mouth popcorn GIF
 

Hilarious

Simple 😇
Staf në FV.AL
S/M
Jeta? Si pasha .leku leter .qefi qef. Ca dum me. Po mos i trego dajes per leket qe ja morem 😂😂🤪🤪
Jo jo 🤐,do i marrim dhe ca tjera se gjynah i rëndojn kot 🤣,jan ogur i zi për të ndaj na ka ngel në derë 🤣🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Te gjithe me braktisen. :(
Dhe te mendosh de sa e perkushtuar isha me cdo burre,qe me hodhen ne koshin tim martesor,forumor. :p
 
Top