Eksperienca e çiftit te javes.

Bebw

Antarë i Respektuar
E mbaj mend si tani kur pashe @Vajza te dielen pasdite sapo u çiftuam?

Thashe me vete-
Qeka alamet.....
Shiko fotografinë 1924459
Pastaj e vrejta mire e mire...tu i thone vetes-
Ishalla nuk i paska kumlla
Shiko fotografinë 1924460

Nje ze brenda vetes ma kthen-
Jo po i ka fiq...
Shiko fotografinë 1924461

Ferkoj syte, i shoh mire, ferkoj prape, shoh prape....i kishte dardhaaaaaaa?
Shiko fotografinë 1924462
Opaaaa mu poq rrushi mua
Shiko fotografinë 1924463
Dhe jetuam te dy te lumtur e te dashuruar?
Shiko fotografinë 1924464

PS-Per te gjithe ata detajistet qe do thone-
Po pse dardha siper rrushit?
Se ashtu kena qejf?
Sa pis që je bërë yttt perverses ??? për foton e fundit e kam fjalën ☻?
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
E mbaj mend si tani kur pashe @Vajza te dielen pasdite sapo u çiftuam?

Thashe me vete-
Qeka alamet.....
Shiko fotografinë 1924459
Pastaj e vrejta mire e mire...tu i thone vetes-
Ishalla nuk i paska kumlla
Shiko fotografinë 1924460

Nje ze brenda vetes ma kthen-
Jo po i ka fiq...
Shiko fotografinë 1924461

Ferkoj syte, i shoh mire, ferkoj prape, shoh prape....i kishte dardhaaaaaaa?
Shiko fotografinë 1924462
Opaaaa mu poq rrushi mua
Shiko fotografinë 1924463
Dhe jetuam te dy te lumtur e te dashuruar?
Shiko fotografinë 1924464

PS-Per te gjithe ata detajistet qe do thone-
Po pse dardha siper rrushit?
Se ashtu kena qejf?
Ahahahah, burri im i çmendur deri në detaj.
Merr shembull nga unë që të dua shpirtin pa të parë faree (përveç në kutllaqe) lool

Meqë jemi tek frutat të pyes pa djallëzi: Çfarë lloj banane ke?

Afrikane
IMG_20210714_112757.jpg

ose

Kineze:
tumblr_51ffb509e9b9abc5ef3e4f8cbd6191ec_fc1f21c0_640.jpg
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Hungry Emma Stone GIF
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Me marreveshje me @Bebw do jemi cift dhe javet ne vazhdim ne kuader te njohjes derisa te shihemi ne whats app ???
Ju shpall të përjetshëm deri në Gusht kur piqen rrusht ☻☻☻?
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
@MO. nuk njoh komshit e tuj e sme lot qerpiku per asnji ketu naq. Bejme humor bashke sa te dush por mos me perzi me te tjere
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
FB_IMG_1511703192528.jpg aaa me kte partnere qe mka ra kte jav nga funi javes kshu do ja fus vrapit .
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Si dite e parebme @DeliriumMind mendoja ndryshe se do.me.shkatarronte , por prap dominova ja mora shpirtin , te lutem eri boll.tha adela ste perballoj dot du gjum . Kshunqe po.flejm neser te shofim si do shkoj
 
Top