Eksperienca e çiftit te javes.

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Mi totalli hepi ?
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo

AnaVie

Undisputed woman
Ditet ikin dhe dashuria jon shtohet. Me mrekullon cdo dite e me shume me dashurin qe fal. Eshte i bute , i embêl, romantik . Nuk ka fjale ta pershkruaj. Kemi shume te perbashketa aq sa edhe vête habitemi kur nxjerrim po te njejta mendime, opinione ...ne cdo aspekt .
Dy trupa nje shpirt.
@Loverboy faleminderit qe ekziston . :p
Sa keq qe je édition limite.??❤️
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ditet ikin dhe dashuria jon shtohet. Me mrekullon cdo dite e me shume me dashurin qe fal. Eshte i bute , i embêl, romantik . Nuk ka fjale ta pershkruaj. Kemi shume te perbashketa aq sa edhe vête habitemi kur nxjerrim po te njejta mendime, opinione ...ne cdo aspekt .
Dy trupa nje shpirt.
@Loverboy faleminderit qe ekziston . :p
Sa keq qe je édition limite.??❤️

Ditet ikin, por dashuria jon nuk ike kurre, lere qe shtohet por edhe forcohet dhe na frymezon per cdo gje. Cdo fjale nese mundohem ta them per ty, do te ishte e tepert, sepse nuk pershkruhesh, ndjehesh, sepse je e tera dashuri ❤️


Do t'jem perhere i yti llokumi im me arra :love:❤️
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Te isha si ty, do shperngulesha se te ka bere bene @Marla ?
17 Prill 2021 do mbahet mend ne kalendar jo per uljen e pare te avionit ne aeroportin e Kukesit por per formalitetin qe do i jape Marla Xhelos :p
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Do e shpallim dite zie ?
 

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues

ɒlɿɒM

ƨiɿɘnɘǫ iuƨ
Themelues
Ikim bashke e mbysim @Xhelozi se ja kam icik inatin qe eshte kaq i durushem ❤
Ne Lu do eshte ta perplasesh mbas murit po hajd mo nuk i mbaj inat se e kam xhan.
 
E mbaj mend si tani kur pashe @Vajza te dielen pasdite sapo u çiftuam?

Thashe me vete-
Qeka alamet.....
20210714_110338.jpg
Pastaj e vrejta mire e mire...tu i thone vetes-
Ishalla nuk i ka.....
20210714_110427.jpg

Nje ze brenda vetes ma kthen-
Jo po i ka...
20210714_110404.jpg

Ferkoj syte, i shoh mire, ferkoj prape, shoh prape....i kishte ........?
20210714_110256.jpg
Opaaaa mu poq ....... mua
20210714_110917.jpg
Dhe jetuam te dy te lumtur e te dashuruar?
20210714_110929.jpg

PS-Per te gjithe ata detajistet qe do thone-
Po pse dardha siper rrushit?
Se ashtu kena qejf?
 
Top