Eksperienca e çiftit te javes.

Desa

Felix - Culpa
Meqe je nen kete zjarr merr e shkruaj nje krijim per shkurtin
Dedikoja deses e gjithe desave te javeve qe do vijne lool

Por me dergo nje krijim se me cmendet lool
Unë vij një herë mi ? e kam shkruajtur edhe te profili im ??
 

MrCool

Old School.
Do na qiftezoje kush per kete jave apo te kapim c'te kapim?
 
Njejte edhe une si siperfolesja.
Me mire s'ka ku shkon, une dhe partnerja javore nuk i biem kurre ne qafe njeri tjetrit, respektojme privatesine, aq shume e respektojme sa nuk jemi pare e takuar fare kete jave?

Shyqyr qe kam @Moonlight me te cilen qajme hallet, i tregojme njeri tjetrit sa shume na mungojne partneret tane
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Mire qe ju ciftojne por qajne e hallet. ??
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Njejte edhe une si siperfolesja.
Me mire s'ka ku shkon, une dhe partnerja javore nuk i biem kurre ne qafe njeri tjetrit, respektojme privatesine, aq shume e respektojme sa nuk jemi pare e takuar fare kete jave?

Shyqyr qe kam @Moonlight me te cilen qajme hallet, i tregojme njeri tjetrit sa shume na mungojne partneret tane
Dhe momenti kulminant eshte kur i fshijme lotet njeri tjetrit nga dhimbja
Heren e fundit me zuri heriediskali....sme besonte kush qe vetem lotet te kisha fshire lool
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Kjo jave po shkon super me burrin tim javor. Ai ne shpi te vet une timen. Dashuria po na del nga hatllat e forumit. Pujjj pujj mos na pafte syni keq @Petrit101 ?????
A tka ba me hanger gja maj nafak se po na dobsohesh ?
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Po te degjojme shprehu :D
 

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Ja te futem pak ne brendesi te temes?
sa te futesh ti po dal 1 xhiro une qe te mos kompleksohesh ne te shprehur :D

dua fjalet me te embla te <3 te thena ndonjehere eeee.
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Kjo jave po shkon super me burrin tim javor. Ai ne shpi te vet une timen. Dashuria po na del nga hatllat e forumit. Pujjj pujj mos na pafte syni keq @Petrit101 ?????
Si m'ke ndje moj tushe rrapatushe. As mosi të shkojnë mendja me vu n'dyshim dashninë tonë, unë për ty as në shtrat tem nuk jam tu fjet , jam tu ba zhigolo në turnin e tretë , mos harro se jena edhe në periudhë kovidi e numri i femrave dhe kërkesat e tyne janë gjithmonë në rritje, veçse ti të jesh e lumtun e ta kalosh mirë tanë ditën e lume me shoqet e ti zgidhish te lokali juj i preferum problemet e botës si psh:manikyra me pluhun perlash , lingerie-ja e fundit e Viktoria's Secret apo hamshuri muskuloz me sy boj qill që ju kalon përballë e ju çon gojën lang.
Dashninë tonë se let as topi t'jesh e bindun.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
Si m'ke ndje moj tushe rrapatushe. As mosi të shkojnë mendja me vu n'dyshim dashninë tonë, unë për ty as në shtrat tem nuk jam tu fjet , jam tu ba zhigolo në turnin e tretë , mos harro se jena edhe në periudhë kovidi e numri i femrave dhe kërkesat e tyne janë gjithmonë në rritje, veçse ti të jesh e lumtun e ta kalosh mirë tanë ditën e lume me shoqet e ti zgidhish te lokali juj i preferum problemet e botës si psh:manikyra me pluhun perlash , lingerie-ja e fundit e Viktoria's Secret apo hamshuri muskuloz me sy boj qill që ju kalon përballë e ju çon gojën lang.
Dashninë tonë se let as topi t'jesh e bindun.
Eccc aty ta hanksha zemren tash nade. Ishtu duhet burri .te ka lezet shpirti. Vec mos me tradhto eee.se nuk e perballoj dot.pash kryt e nandajes ????
 
Top