Eksperienca e çiftit te javes.

Njejte edhe une si siperfolesja.
Me mire s'ka ku shkon, une dhe partnerja javore nuk i biem kurre ne qafe njeri tjetrit, respektojme privatesine, aq shume e respektojme sa nuk jemi pare e takuar fare kete jave?

Shyqyr qe kam @Moonlight me te cilen qajme hallet, i tregojme njeri tjetrit sa shume na mungojne partneret tane
 
Mire qe ju ciftojne por qajne e hallet. ??
 

Monique

With or Without u
Njejte edhe une si siperfolesja.
Me mire s'ka ku shkon, une dhe partnerja javore nuk i biem kurre ne qafe njeri tjetrit, respektojme privatesine, aq shume e respektojme sa nuk jemi pare e takuar fare kete jave?

Shyqyr qe kam @Moonlight me te cilen qajme hallet, i tregojme njeri tjetrit sa shume na mungojne partneret tane
Dhe momenti kulminant eshte kur i fshijme lotet njeri tjetrit nga dhimbja
Heren e fundit me zuri heriediskali....sme besonte kush qe vetem lotet te kisha fshire lool
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Kjo jave po shkon super me burrin tim javor. Ai ne shpi te vet une timen. Dashuria po na del nga hatllat e forumit. Pujjj pujj mos na pafte syni keq @Petrit101 ?????
A tka ba me hanger gja maj nafak se po na dobsohesh ?
 

Petrit101

Ta ka ta pu! ta kam me ti ba
Kjo jave po shkon super me burrin tim javor. Ai ne shpi te vet une timen. Dashuria po na del nga hatllat e forumit. Pujjj pujj mos na pafte syni keq @Petrit101 ?????
Si m'ke ndje moj tushe rrapatushe. As mosi të shkojnë mendja me vu n'dyshim dashninë tonë, unë për ty as në shtrat tem nuk jam tu fjet , jam tu ba zhigolo në turnin e tretë , mos harro se jena edhe në periudhë kovidi e numri i femrave dhe kërkesat e tyne janë gjithmonë në rritje, veçse ti të jesh e lumtun e ta kalosh mirë tanë ditën e lume me shoqet e ti zgidhish te lokali juj i preferum problemet e botës si psh:manikyra me pluhun perlash , lingerie-ja e fundit e Viktoria's Secret apo hamshuri muskuloz me sy boj qill që ju kalon përballë e ju çon gojën lang.
Dashninë tonë se let as topi t'jesh e bindun.
 

Ledia

Bote ku i ke fsheh njerezit e mire??
Si m'ke ndje moj tushe rrapatushe. As mosi të shkojnë mendja me vu n'dyshim dashninë tonë, unë për ty as në shtrat tem nuk jam tu fjet , jam tu ba zhigolo në turnin e tretë , mos harro se jena edhe në periudhë kovidi e numri i femrave dhe kërkesat e tyne janë gjithmonë në rritje, veçse ti të jesh e lumtun e ta kalosh mirë tanë ditën e lume me shoqet e ti zgidhish te lokali juj i preferum problemet e botës si psh:manikyra me pluhun perlash , lingerie-ja e fundit e Viktoria's Secret apo hamshuri muskuloz me sy boj qill që ju kalon përballë e ju çon gojën lang.
Dashninë tonë se let as topi t'jesh e bindun.
Eccc aty ta hanksha zemren tash nade. Ishtu duhet burri .te ka lezet shpirti. Vec mos me tradhto eee.se nuk e perballoj dot.pash kryt e nandajes ????
 
Top