Eksperienca e çiftit te javes.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
E mire mo u merzit se me aspi e kemi
Po na u prish mendja me e mbush barkun me lugen plote, ti do jesh e para qe do e moresh vesh lool
 

Endrra

VIP
V.I.P
E mire mo u merzit se me aspi e kemi
Po na u prish mendja me e mbush barkun me lugen plote, ti do jesh e para qe do e moresh vesh lool
Mbushe per qefin tend .. se une sjam kureshtare fare .. pastaj njerezit e dashuruar duken skane nevoje per ta then lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Ore ta haje dreqi... se ca eshte njera qe thote.. s ka burra , s ka burra?
U rruajta sot ne mengjes dhe bera nji prove ... lashe mustaqe... s me pelqeu vetja fare... as foto nuk bera??
Mos eshte ajo e prralles me ujkun lool
 
Top