Eksperienca e çiftit te javes.

Bebw

Antarë i Respektuar
Mire me kunatat,mire me burrin ...llafi mire moj zbut dhe gurin ??.
 

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Eksperienc pozitive mka lan mu ngri t'ftohtit tan javen shpresojm te nxehemi neser tpakten ?
 

AnaVie

Undisputed woman
Kjo qe po iken thua , apo kjo qe do vije ? ?
E di Deliii kujtimet e bukura ngelin gjithmone ne ❤️. Te pakten un kte bej si selektive qe jam ruaj vetem momentet pozitive. Ndaj si kte jave si ajo ne vazhdim kujtimet nese do jen égale ngelen po të bukura .
 

Darius

DENY IGNORANCE
Java ime me @Desa ishte e mrekullueshme.
Shume nga ju do te mendonit qe kemi bere shume perpjekje per te qene nje çift i lumtur por e verteta eshte krejt ndryshe.

Ndaj njeri tjetrit kemi treguar dashuri edhe afeksion. Jemi shume te lumtur qe @Lorelai e perceptoi kiminine qe kemi per njeri tjerin edhe kete jave na bashkoi perseri.
Rrahjet e zemrave per njeri tjetrin nuk kane ndryshuar, ashtu si ne diten e pare. Mos te flasim per mbremjet ato jane speciale.
Duket sikur koha virtuale nuk mjafton kurre!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Java ime me @Desa ishte e mrekullueshme.
Shume nga ju do te mendonit qe kemi bere shume perpjekje per te qene nje çift i lumtur por e verteta eshte krejt ndryshe.

Ndaj njeri tjetrit kemi treguar dashuri edhe afeksion. Jemi shume te lumtur qe @Lorelai e perceptoi kiminine qe kemi per njeri tjerin edhe kete jave na bashkoi perseri.
Rrahjet e zemrave per njeri tjetrin nuk kane ndryshuar, ashtu si ne diten e pare. Mos te flasim per mbremjet ato jane speciale.
Duket sikur koha virtuale nuk mjafton kurre!
Meqe je nen kete zjarr merr e shkruaj nje krijim per shkurtin
Dedikoja deses e gjithe desave te javeve qe do vijne lool

Por me dergo nje krijim se me cmendet lool
 

Endrra

VIP
V.I.P
E kisha ne pergjithèsi @Darius lol
Do isha shpirtvarfer te jem xheloze per ndjenjen me sublime te njeriut ?
Por me mjeron thelle kur njerezit bejn sikur .. qofte dhe per loje.. sa pak ndjesi te sinqerte ne kete bote te ftohte..
 

Darius

DENY IGNORANCE
E kisha ne pergjesi @Darius lol
Do isha shpirtvarfer te jem xheloze per ndjenjen me sublime te njeriut ?
Por me mjeron thelle kur njerezit bejn sikur .. qofte dhe per loje.. sa pak ndjesi te sinqerte ne kete bote te ftohte..
Te kuptoj shume mire.
Por, jemi pjese e nje loje.
Nuk ofendohen ndjenjat e dashurise nese i perdorim ne nje loje te vetedijshme.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
E kisha ne pergjithèsi @Darius lol
Do isha shpirtvarfer te jem xheloze per ndjenjen me sublime te njeriut ?
Por me mjeron thelle kur njerezit bejn sikur .. qofte dhe per loje.. sa pak ndjesi te sinqerte ne kete bote te ftohte..
U jalla mi gru , i kerkojme falje dashnise nga thellesia zemres
Ishalla na fal e ti lool
 
Top