Eksperienca e çiftit te javes.

Lauri

Anunnak
V.I.P
I thone 4 gra/burra, ne muaj, e kush me teper ka per te treguar dicka mbi eksperjencen e javes?
Dikush refuzon menjehere, dikush zgjat dy dite dhe kalon ne divors, dikush tjeter arrine disi deri ne fund te javes. Dhe dikush tjeter kalon nje jave qe i ngelet ne kujtese mes trendafilash ne nje suite :p
Na tregoni pra, cfare keni per te thene!
......eee!?! c'kam per te thene une?

-Me Moonlight. Si frutat e fresketa qe ta bejne gojen leng vetem ta shohesh. :)
Me kapi me nje bjonde gjermane ne kantine, por eshte zemergjere dhe me fali :love: keshtuqe java u mbyll shume mire dhe ne harmoni :)

moni.jpg

-Me Nevertiti. Flutura qe behet nje lule, apo nje flutur e ankoruar ne toke ? :)
Megjithate kalova dite plot emocione. Biles kaq emocione saqe edhe toka u lekund gjithandej ate jave. Java u mbyll per bukuri :)

neve.jpg

-Me Desa. Jeto me diell, dhe dashuro me hene (thote proverbi)Te gjithe e enderrojne dhe kerkojne ta kene..., Ate qe une sot e kam. Endrra e te gjithve.


desa.jpg

Tani na tregoni ju.....!
 
Redaktimi i fundit:

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Me @NGU. E Hene: Te dy u hodhem perojete nga gezimi kur lexuam se jemi cift bashke.
E marte - E Enjte: Fjala vdiqa nga gripi ka qene refreni i ciftezimit tone.
Kaq! :p
Hahahahahahahahahahahah sa po e shkruaja nje si kjo lol
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Mbaj mend vetem eksperiencen me te keqe dhe sdua te jem me cift as me shaka te permendur ne fraksion sekonde jo me nje jave?
 

iluzion

maybe
Seshte problemi jot e dashur,ske pse kerkon falje absolutisht.Eshte problem i imi qe jam miqesore me te gjithe duke qene se snjoh asnje dhe i konsideroj te gjithe njelloj e bej shaka.
Sa her ta kam then ëëë
Po kujt ja thash thuj ?
 

SunFIower

Don’t touch!
Staf në FV.AL
Mod
Seshte problemi jot e dashur,ske pse kerkon falje absolutisht.Eshte problem i imi qe jam miqesore me te gjithe duke qene se snjoh asnje dhe i konsideroj te gjithe njelloj e bej shaka.
Kush tpaska zhgenjy kshu ty??
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Jo mi jo se ke fillu po nxe ????
Se virtualiteti kte ka mirsjelljen ta marin per dobesi ose per budallik ;)
Fix,po kujt po i ben xhurme se na menduan budallaqe?
 
Top