E urrεj... sε ε dua...

sexy_pussycat_

Maçokε.
LERE SE DUKE MENDUAR E MENDUAR E MENDUAR E MENDUAR ME LINDI NJE IDEE FANTASTIKE SH E PERDORUR DIKUR... TA LEEE...:kercim:
Po cte bej une ty, kur mundohesh te te ndihmosh thua sdua ,kur ste ndihmon thua pse jo..!? :D
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
E urrej....
dhe perseri E dua...!!!!!

Si nje mjegull e zymte
qendron ti prane meje
Si nje enderr konfuze
mosperfillese e rreme...

Urrejtje makabre
dashuri e copetuar
kujtime lot-prurese
shpirtin e kane pushtuar...

Por ti nuk vonon
dhe si dikur qenien time e zoteron
lotet e ndalojne udhetimin e tyre
ne shenje respekti per nje dashuri te vyer...

Te urrej
dhe perseri te dua
urrejtje e perpunuar
dashuri e pakontrolluar...


Urrej dashurine bashke me te dhe ty...:(

Po ju ç'relatash keni me dashurine...?

Ju pelqen apo e urreni...? :lexim:

Kshu e ka dashuria!:eek:hh:
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
Se le dot:( dhe kur simuloj zenie qe ta le...diten tjeter pajtohemi dhe ne menyre shume naturale...:)
 

lucky_strike

IT`S TOASTED
mendoj se flet firma
 

*Mia*

Slave To The Rhythm

DeviL

Is Not Here…
e pra eee kush po vun MIA?
MIa rezik se ka nej tull me gropa ne vend te zemres :p
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
LERE SE DUKE MENDUAR E MENDUAR E MENDUAR E MENDUAR ME LINDI NJE IDEE FANTASTIKE SH E PERDORUR DIKUR... TA LEEE...:kercim:

Llacke! Frikacake! Nuk di c'te te them tjeter! Sa frike ke te impenjohesh mi dreq?!
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
e pra eee kush po vun MIA?
MIa rezik se ka nej tull me gropa ne vend te zemres :p

Ua pse nuk vazhdon per psikologji ti djali?
 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
wow te urresh dashurine?????????te te duan deri ne cmenduri???????'nuk po flasim per ndjenja te shendosha ktu...............kto jane ekstremet e kesaj ndjenje sipas meje.........e dua dashurine?????????nuk e di..........ndjehem e lumtur kur mendoj per njeriun e zemres,gezohem dhe hutohem me larmine e ndjenjave qe me transmeton e vuaj tmerrsisht largesine,grindjet keqkuptimet po asnjeher skam menduar qe e urrej si ndjenje.................kur vuan per dashuri,kur do dike qe ste do,kur te kane thyer zemren mund te mendosh 1 dicka te tille po esht kalimtare.......di qe e dua zemren time :zemer: dhe me te dua dhe cdo ndjesi,ndjenje dhe emocion qe me ben te perjetoj :puc
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
SJAM MESUAR PRANDAJ KU DUROJ DOT UN SKENA XHELOZIE QE NE PERGJITHSI QUHEN NORMALE...:lexim:
Llacke! Frikacake! Nuk di c'te te them tjeter! Sa frike ke te impenjohesh mi dreq?!
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
me pelqen ky postim...ate kam frike dhe un qe sjan ndjenja te shendosha...
wow te urresh dashurine?????????te te duan deri ne cmenduri???????'nuk po flasim per ndjenja te shendosha ktu...............kto jane ekstremet e kesaj ndjenje sipas meje.........e dua dashurine?????????nuk e di..........ndjehem e lumtur kur mendoj per njeriun e zemres,gezohem dhe hutohem me larmine e ndjenjave qe me transmeton e vuaj tmerrsisht largesine,grindjet keqkuptimet po asnjeher skam menduar qe e urrej si ndjenje.................kur vuan per dashuri,kur do dike qe ste do,kur te kane thyer zemren mund te mendosh 1 dicka te tille po esht kalimtare.......di qe e dua zemren time :zemer: Dhe me te dua dhe cdo ndjesi,ndjenje dhe emocion qe me ben te perjetoj :puc
 
se di se kam provuar dashurine por duhet te jete e bukur
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Filozofike paksa si teme ,por une per vete nuk kam arritur ndonjehere ne ate pike kulmore ,
sa te urrej dike ,pasi e dua shume. Perhere gjej diku ,ne nje skut te jetes ,nje justifikim
te arsyeshem per vete dhe per ate qe dua ne menyre qe te mos arrij ta urrej.
Jeta te jep perhere zgjidhjen me te mire , por ne nuk arrijme perhere ta kuptojme cila eshte. Normal . shpesh eshte komplekse ,aq sa limiti i trurit tone se kap dot.
 
Urrejtja dhe Dashuria dy ekstremitete qe mund te ndersillen me njera tjetren
 

orchidea

Antar Aktiv
TE TE URREJ NUK MUNDEM :konfuz:

TE TE HARROJ SKAM PERSE:mah

TE TE DUA ZDI SE SI:frike:

E PRAP MENDJEN E KAM TEK TI.:skuq::puc
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
po pse mi lali te sjell dhe kenaqesi te pakten per 5 minuta:ciaoo:

 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
hahhahahah mor taku
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
SECILI KERKON DICKA PRECISE KY 5 MINUTA SME INTERESON ME....ASGJE SME INTERESON NE FUCKT.....:kercim:

po pse mi lali te sjell dhe kenaqesi te pakten per 5 minuta:ciaoo:

 

§*dori*§

ღ..in stanby..ღ
:(

urrej dhimbjen qe ndjej tani,urrej faktin qe me rreh zemra sa here flitet per te,urrej mallin qe me bren shpirtin,urrej dashurine qe spo di te dale nga zemra ime......ndoshta jane fjale te thena ne 1 moment debulese kur e ndjej veten me te brishte se kurre,kur deshiroj ta kem prane ate njeri me gjith forcat e mia,kur kuptova qe nuk"jam sheruar" qe nuk paska nje ilac per kte "semundje".........booooooooooooooooh sa urrej te ndjehem keshtu,sa urrej ta dua e mos te kem mundesine tja dhuroj atij kte dashuri.........urrej te kem kaq shum per te dhene e asnjeri te cilit ti jap te gjitha kto.......perfundimi o sexy e urrej se e dua tmerrsisht...akoma......:qaj:
 

sheki

Anëtar i ri
endrrat e mia
ne frymemarrjen tende
dashuri
dhembja ime
ne syrin tend qmenduri
buzqeshjet tua
arome enderre
ne bebeza te syve te mi
 

baby-angel

Thpilt
urrej dhimbjen qe ndjej tani,urrej faktin qe me rreh zemra sa here flitet per te,urrej mallin qe me bren shpirtin,urrej dashurine qe spo di te dale nga zemra ime......ndoshta jane fjale te thena ne 1 moment debulese kur e ndjej veten me te brishte se kurre,kur deshiroj ta kem prane ate njeri me gjith forcat e mia,kur kuptova qe nuk"jam sheruar" qe nuk paska nje ilac per kte "semundje".........booooooooooooooooh sa urrej te ndjehem keshtu,sa urrej ta dua e mos te kem mundesine tja dhuroj atij kte dashuri.........urrej te kem kaq shum per te dhene e asnjeri te cilit ti jap te gjitha kto.......perfundimi o sexy e urrej se e dua tmerrsisht...akoma......:qaj:

Do vije nje dite qe do cuditesh dhe vete me ndjenjen tende, atehere do jesh bere komplet moskokcarese ndaj asaj qe ndieje, dhe do qeshesh me vete. :D

Duhet vetem pak durim, me kohen cdo gje harrohet, dhe dhimbja me e madhe e kesaj bote...:) :kiss
 

3R1

rremujaxhije:P
ehhhhhhhhhhh sa do doja ta urreja me gjith forcat e mia njeriun qe me "vodhi" 2 vjet nga jeta ime......po ca ti bej qe e dua............me zemren cope cope prap e dua.......
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
bobo...sa te veshtire e e paskeni te urreni...edhe kur ju lendojn smundenii...e cuditshme...

Ps// anyway im outtt..
 

baby-angel

Thpilt
bobo...sa te veshtire e e paskeni te urreni...edhe kur ju lendojn smundenii...e cuditshme...

Ps// anyway im outtt..

Mire e ke, qe te harrosh duhet te fillosh te urresh, edhe pse urrejtja eshte nje pjese dashurie ne kte rast, pastaj pak nga pak fillon te behesh indiferente, dhe ne fund sndien me asgje.., atehere ke harruar. :)
 

sexy_pussycat_

Maçokε.
Une ne fakt esht per te cuditur te gjithe ata qe i dua intensivisht i urrej po me te njejtin intesivitet....:lexim:.
 

Jetmira

V.I.P
Titulli: E urrεj... sε ε dua...

E Urrej pasi iku pa then asgje.
E Urrej pasi u kthye me nje trendafil e shqiptoi,"Me fal".
Cme duhet Falja yte,kur asgje sesht ashtu si me par.
E Urrej :(
 
Top