E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?

E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?


  • Totali i votuesve
    37

E**A**

Antarë i Respektuar
Me kujtove 1 presor te letersise ne vit te katert. Ai ishte njekohesisht dhe drejtori yne. Goxha i vjeter ne moshedhe shuume fjale pak (biente pak ndesh me lenden qe jepte, lol) . Dhe n'fund semi thote: Kam gjithe jeten time s'kam vene kurre 10. Kete vit thyeva rregullin dhe ja nxjerr lenden 10 per te paren here ne gjithe jeten. Wow..

Guess who was the lucky one???????????

Nejse.. tani ajo qe duhet te beni te gjithe ju eshte nje checklist, nese i keni apo jo pikat. :lol::lol:

Unë në letërsi vitin e parë gjimnaz simestrin e parë 9 të dytin 5 😁 Dishezë totale 😁

Ps. Ato pikat janë “Të puth halla në dy faqe” 😁
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Unë në letërsi vitin e parë gjimnaz simestrin e parë 9 të dytin 5 😁 Dishezë totale 😁

Ps. Ato pikat janë “Të puth halla në dy faqe” 😁
Duket duket 🤣
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Aman dhe ti shkruaje tamam "profesor" se kështu më ngjanë si "kompresor". :p
🤣🤣
Mania per te mos pranuar asgje 😁

Une te gjithe e kam shkruar sic flas jo ne menyre gramatikore. Por, meqe ti kishe perdorur dhe ë-te ne fjali dhe flisje per menyren e te shprehurit ajo Ç-ja vertet stononte! 😁
Sorry 😁
 

Vajza

V.I.P
🤣🤣
Mania per te mos pranuar asgje 😁

Une te gjithe e kam shkruar sic flas jo ne menyre gramatikore. Por, meqe ti kishe perdorur dhe ë-te ne fjali ajo Ç-ja vertet stononte! 😁
sorry
S'ka gjë desha vet të më stonoje, dhe kujt i pengon hiç mos më lexoje :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
S'ka gjë desha vet të më stonoje, dhe kujt i pengon hiç mos më lexoje :)
Okay.. Mos u nxeh aman! 😁

Mund te kishe thene Soul keshtu dua dhe mos me lexo. Kjo menyra me marre hak sikur nuk shkon. (sipas mendimit tim)
Une per vete te lexoj dhe here tjeter do e perdor profesor vetem per kenaqesine tende.. :)😁
 

Vajza

V.I.P
Okay.. Mos u nxeh aman! 😁

Mund te kishe thene Soul keshtu dua dhe mos me lexo. Kjo menyra me marre hak sikur nuk shkon. Ne shijen time eee... 😁
Nuk jam e nxehur, dhe as nuk nxehem sidomos për gjëra forumi :p. Jam mësuar me këto "këshilla" të vyera rreth gramatikës ose gjërat të ngjashme si këto. Dhe kështu që dhe unë mundohem të ju këshilloj në të njëjtën mënyrë, pa marr fare hak. Pastaj e po gabuam içik nuk kemi hy këtu në forumin e shkencave ose të gjuhës. 😀
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nuk jam e nxehur, dhe as nuk nxehem sidomos për gjëra forumi :p. Jam mësuar me këto "këshilla" të vyera rreth gramatikës ose gjërat të ngjashme si këto. Dhe kështu që dhe unë mundohem të ju këshilloj në të njëjtën mënyrë, pa marr fare hak. Pastaj e po gabuam içik nuk kemi hy këtu në forumin e shkencave ose të gjuhës. 😀
Une s'di kush t'ka dhene keshilla. Dhe pikerisht per 1 keshille te cilen nuk e pata me te keq, dije qe nuk thuhet mos me lexo. Por pa merak, se as te citoj e as te keshilloj me. Ndjese Vajza!
 

Vajza

V.I.P
Une s'di kush t'ka dhene keshilla. Dhe pikerisht per 1 keshille te cilen nuk e pata me te keq, dije qe nuk thuhet mos me lexo. Por pa merak, se as te citoj e as te keshilloj me. Ndjese Vajza!
Mos u nxeh! 😁
Shembull un nuk u nxeha kur më këshillove ti,por ti sdashke me të dhënë këshilla unë. Sorry se as unë nuk të këshilloj mo :)
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Mos u nxeh! 😁
Shembull un nuk u nxeha kur më këshillove ti,por ti sdashke me të dhënë këshilla unë. Sorry se as unë nuk të këshilloj mo :)
Shume mire! 😊
 

Loverboy

A pretty face can never trick me
po 😋
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Sigurisht qe po,do ja bej me dije ne ditet ne vazhdim.
Sigurisht privat. :p
S`do prish reputacionin tim ketu ne publik.
Puna eshte qe ketu 5-10 vete kane ngel. Kini kujdes me deklaratat :p
Ore a jam vec une qe mendoj kshu, apo ne jemi be vertet si robte e shpise me njeri tjetrin. lool
 
Top