E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?

E pelqeni/ndjeni ndonjerin/en nga anetaret?


  • Totali i votuesve
    37

Ledia

❤Shkodrane❤
Bi dekun per njerin. Shkrihem krejt per kryt e tij kur e shoh ashtu lexoj dmth tfikt me bjen se fluturat ne stomak me kthehen ne gaforre 🤪🤪🤪🤣🤣🤣
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Bi dekun per njerin. Shkrihem krejt per kryt e tij kur e shoh ashtu lexoj dmth tfikt me bjen se fluturat ne stomak me kthehen ne gaforre 🤪🤪🤪🤣🤣🤣
Pse nuk thua moj e uruar qe paske ren ne grop kok e kemb lool
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 qefe qefe kjo dynja. Dikush qiqra dikush hellin 🤪🤪🤪
Po po ashtu esht , lum kujt i bije helli e cojen ne prush per pjekje direkt lool lool lool
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
mese flitet pwr peöqim dashuror vetem nje dhe ai jam un po mos u trego tjerve se tr flasin keq si @MoOgli :p
Ne fakt 1 arsye pse kam qene sh e terhequr nder vite dhe s'kam bere shume shaka ne virtualitet ka qene pikerisht evitimi i shakave pa kripe dhe qe jane larg natyres time.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po nashiii,njerez nga mish dhe gjak jemi :(
 
Top