E para i “shpërtheu”, bodybuilderi nga Kazakistani shkon në muajin e mjaltit me “gruan” e dytë – është një kukull plastike

FAB06A65-7B04-4AD3-8662-5260F5194E15.jpeg


28.11.2021 • 14:06
Bodybuilderi nga Kazakistani, Yuri Tolochko, i cili është bërë i njohur në internet pasi u “martua” me një kukull (seksi), ka ndarë detaje nga muaji i mjaltit me nusen e dytë nga plastika – Luna.
Dyshja i kanë kaluar një javë në Bullgari e Tolochko që ka mbi 100 mijë ndjekës në Instagram, së fundmi ka bërë të ditur se është ndarë nga “gruaja” e parë Margo – që gjithashtu ishte kukull (seksi), pasi që lidhja e tyre me një fjalë nuk funksiononte kur ai zbuloi se ajo kishte “shpërthyer” disa ditë pas martesës së tyre, transmeton Telegrafi.

Tolochko asohere pati thënë se e kishte dërguar “nusen” në riparim – por duket se ia ka marrë mend nusja e re, pasi publikoi fotografi me të nga muaji e mjaltit në Bullgari.

“Deri më tani nuk kam pasur rastin të kënaqem në muajin e mjaltit me Lunën. Pandemia në masë të madhe ka ndryshuar planet e të gjithëve, e kur mu dha mundësia të shkojë në Bullgari për punë u gëzova shumë, pasi që me vete mora edhe Lunën”, shtoi Tolochko. /Telegrafi/

Login • Instagram


Ps: ka edhe keshtu 😎.
 

Isla

Antarë i Respektuar
Shiko fotografinë 1934546


28.11.2021 • 14:06
Bodybuilderi nga Kazakistani, Yuri Tolochko, i cili është bërë i njohur në internet pasi u “martua” me një kukull (seksi), ka ndarë detaje nga muaji i mjaltit me nusen e dytë nga plastika – Luna.
Dyshja i kanë kaluar një javë në Bullgari e Tolochko që ka mbi 100 mijë ndjekës në Instagram, së fundmi ka bërë të ditur se është ndarë nga “gruaja” e parë Margo – që gjithashtu ishte kukull (seksi), pasi që lidhja e tyre me një fjalë nuk funksiononte kur ai zbuloi se ajo kishte “shpërthyer” disa ditë pas martesës së tyre, transmeton Telegrafi.

Tolochko asohere pati thënë se e kishte dërguar “nusen” në riparim – por duket se ia ka marrë mend nusja e re, pasi publikoi fotografi me të nga muaji e mjaltit në Bullgari.

“Deri më tani nuk kam pasur rastin të kënaqem në muajin e mjaltit me Lunën. Pandemia në masë të madhe ka ndryshuar planet e të gjithëve, e kur mu dha mundësia të shkojë në Bullgari për punë u gëzova shumë, pasi që me vete mora edhe Lunën”, shtoi Tolochko. /Telegrafi/

Login • Instagram


Ps: ka edhe keshtu 😎.
Ca nuk bejne njerezit per cik vëmendje 😛
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Po ky paska bë llafe me briskun, se qenka si majmun 😂
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Te lumte boss. Tash, knaqu ty ndegju kengen: Eu asnje fjale si shpetoi nga goja, neno sa shume duroi lool
 

Behgjeti

Anëtar i Respektuar
Ky sportist u martua me kukullën disa kohë më parë si protestë për mbylljen që iu bë vendit nga koronavirusi.
Dmth është sarkastik.
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Me te mir ska pa naze pa shpenzime dhe pa aankime dhe madje pa dhimbje 😂😂😂🤣🤣
 
Top