Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Themelues
Dubai, vilat lundruese me pamje nga shtrati i detit (Foto)

Dubai-640x415.jpg


Vila dhe shtëpi që lundrojnë mbi ujërat e brigjeve të Dubait me dhoma nënujore dhe pamje nga shtrati i detit.

Dubai-1-640x468.jpg


Projekti “Floating Seahorse”, është prpmovuar nga kompania “Kleindienst Group” dhe parashikon realizimin në Gjirin Persik të 125 strukturave të përbëra nga tre kate brenda vitit 2018.

Dubai-2-640x464.jpg


Vlera e çdo banese të veçantë, shkon 2.8 milionë euro.

Dubai-3-640x405.jpg


Dubai-4-640x414.jpg


Dubai-5-640x417.jpg


Dubai-6-640x415.jpg


Dubai-7-640x415.jpg


Dubai-8-640x391.jpg


Dubai-9-640x392.jpg

g.shqip
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top