Dubai, dalin në shitje këpucët më të shtrenjta në botë: me vlerë 17 milionë dollarë !

Delirium

No description ...
Harrojini këpucët e kristalta të Hirushes. Këpucët më të kërkuara nga të gjitha gratë në botë janë prej ari dhe me diamante dhe kanë një vlerë prej 17 milionë dollarësh.

unnamed-file111111111.jpg

Me takë të hollë e të lartë, këto këpucë thyejnë edhe rekordin e këpucëve të krijuara nga Debbie Wingham për vajzën e një manjati të Lindjes së Mesme, që u shitën “vetëm” 14 milionë dollarë.

Këpucët u prezantuan në Dubai, në një hotel me 7 yje, në një pritje ku morën pjesë 50 mysafirë të zgjedhur nga llogaria bankare. Vetëm ata që mund t’i përballonin këpucët morën pjesë në eventin ekskluziv.

“Ne donim të krijonim diçka unike”, tha Maria Majari, bashkë-themeluesja e Jada Dubai, marka që krijon këpucë të çmuara.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Dhe te thuash qe florir ne kete rast merr krejt ngjyre te rendomt katundare per shijen time. :p
Si stil kepuce is ok,fin.
 

Delirium

No description ...
O Nev ty edhe me ti ble ato nuk i vesh pa i kombinuar me fustanin me diamante :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
O Nev ty edhe me ti ble ato nuk i vesh pa i kombinuar me fustanin me diamante :p

hahahahaha o Deli sinqerisht vec po i vesha me ik me i shite me marre leke,se sa per shijen time nje 10 mijelkesh te vjetra ne to se jap.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
ani prej ari……

pa qene fare prej ari, nuk mbath keso… e leje me me ar te perbera.


Zoti ju dhasht mend ta japin arin per buke tek fukarate :D e jo panevoje :) kudo gjetiu tjeter...
 

Delirium

No description ...
Te shemtuara jane perderisa kushtojne 17m USD :p
Po thuj qe sjan per gustot e atyre qe nuk i blejne dot :D :D
 

Hera

Banned
Per nje dollar i humba sa keq :qendis:
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
eh... nuk i dua s'jane per mua :p
 

Passion

Banned
Nuk kuptoj e nuk dua t'i kuptoj keto forma funksionimi .

Nga njerezit e suksesshem kam pasur e kam nje simpati te theksuar Schumacher. :)

Arsyeja ish gjesti i tij human ne njeren tragjedite e cunamit.

I pari qe mori nismen qe dhuroi. :)

Ti veshe hirushica 17 milion dollare. :)
 
Top