Do t'i takojmë alienët në vitin 2031?

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Si u be puna me ata alienet ??? Do i takojme ?? Ta di tpakten ti thrras per ndonji kalçeto
 

Bebw

Antarë i Respektuar
Me falni qe erdha para dates se caktuar ???
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ehh,dhe me pare mendoj une. :p
 
Top