Diskutime rreth temave te konkursit letrare-22.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PErshendetje,pershendetje!
Dhe ja perseri ne kete fillim viti sebashku!
Sebashku dhe per nje udhtim tjeter ,neper vargjet tuaja!
Kjo teme do te sherbeje per te shprehur mendimet rreth temave te cdo muaj,per letersine.
Pres sugjerime,propozime ne menyre qe te zgjedhim temat me te pershtatshme per vitin ne vazhdim.
Nga une,Nevi shume Perqafime! 🤗

1642750588743.png
 

Lauri

Anunnak
Jam i frymëzuar këtë herë,😇 do shkruaj edhe unë 🤪
 
Ça eshte konkusrist?
Modifikojeni nese ju vret syte😝

Une mendoj te kemi tematika te larmishme!

shkurt-teme e lire
mars-teme e lire
prill-teme e lire
maj-teme e lire
qershor-teme e lire
korrik-teme e lire
gusht-teme e lire
shtator-teme e lire
tetor-teme e lire
nentor-teme e lire
dhjetor-teme e lire


Çfare mund te jete me e larmishme se liria?😝
 

Lauri

Anunnak
Ça eshte konkusrist?
Modifikojeni nese ju vret syte😝

Une mendoj te kemi tematika te larmishme!

shkurt-teme e lire
mars-teme e lire
prill-teme e lire
maj-teme e lire
qershor-teme e lire
korrik-teme e lire
gusht-teme e lire
shtator-teme e lire
tetor-teme e lire
nentor-teme e lire
dhjetor-teme e lire


Çfare mund te jete me e larmishme se liria?😝
Ndaj mendimin tënd Lev. Krijimtaria duhet, të jetë e lirë. Ndryshe kondicionon mendjen....lirinë.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ndaj mendimin tënd Lev. Krijimtaria duhet, të jetë e lirë. Ndryshe kondicionon mendjen....lirinë.
Po gjithmone ka pas dhe do kete teme te lire cdo muaj.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ça eshte konkusrist?
Modifikojeni nese ju vret syte😝

Une mendoj te kemi tematika te larmishme!

shkurt-teme e lire
mars-teme e lire
prill-teme e lire
maj-teme e lire
qershor-teme e lire
korrik-teme e lire
gusht-teme e lire
shtator-teme e lire
tetor-teme e lire
nentor-teme e lire
dhjetor-teme e lire


Çfare mund te jete me e larmishme se liria?😝
E rregullova. :p
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Tamam teme e lire do ishte nje sgjidhje shume e mire.
Brenda nje muaji mund te kete disa festa apo secili mund te kete perjetime ,pse mos te shkruaj per ate cka i do shpirti .
Gjithsesi edhe temat qe vendosen,shume sjellin krijime qe ndoshta skane lidhje fare me temen.
E lini te jete e larmishme,te jete e lire …
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
@Soulmind ec nisja njehereeee...
Ne fakt.. nuk kam ide per momentin. Di vetem qe duhet 1 risi, sepse te jem e sinqerte o Nevi, une vete qe marr pjese edhe me eshte bere monotone kjo gje, kaq e kaq vite. Imagjino 1 tjeter qe nuk shkruan.. Si ketu dhe tek Fotomania duhet futur ndonje element qe s'ka qene me pare per te na rikthyer entuziasmin dhe te na shtyje te marrim pjese. :)
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ne fakt.. nuk kam ide per momentin. Di vetem qe duhet 1 risi, sepse te jem e sinqerte o Nevi, une vete qe marr pjese edhe me eshte bere monotone kjo gje, kaq e kaq vite. Imagjino 1 tjeter qe nuk shkruan.. Si ketu dhe tek Fotomania duhet futur ndonje element qe s'ka qene me pare per te na rikthyer entuziasmin dhe te na shtyje te marrim pjese. :)
Ndihmo ne risi dhe ide ,dhe u japim forme!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Ndihmo ne risi dhe ide ,dhe u japim forme!
Po ate e di une se s'ma prishni qefin te idete ju jo 😅
Po mos na e thuaj ne menyre urdherore se trembet dhe ik kreativiteti pastaj 😋 🤗
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Po ate e di une se s'ma prishni qefin te idete ju jo 😅
Po mos na e thuaj ne menyre urdherore se trembet dhe ik kreativiteti pastaj 😋 🤗
Vetem une ne kete forum qe nuk flas ne ate forme kurre.🤗
Ti ke vite qe me njeh.
Gjithesesi keto konkurse Soulina jane nje nisem e thjesht me deshire vullnetare te lire.
Nese behet dicka behet nga deshira e te gjitheve.
Ne jo prape eshte ceshtje deshire.
une kuptoj dhe kam kuptuar gjithmone dashamirsit e konkurseve,po aq dhe ata / ato qe me tendenc apo jo, e kane kthyer ne fushe dulesh shpesh here.
Kjo nuk eshte aspak e kendshme te them drejten!
Dhe perfundimi eshte; thjesht bie deshira e te gjitheve si per te qene prezent si kontribues apo pjesemarres,po aq dhe e drejtuesve te konkurseve,per tu marre me to.
Tani cfare fitohet nga kjo !?
Asgje thjesht nje dicka me pak ne forum nese deshton!
Prandaj dhe toni im komunikativ eshte gjithmone i ulte,(hamilon tonon,sdi si bie shqip) i kujdeseshem pikerisht per te krijuar nje ambjent te kendshem ne pergjethsi rreth ti.
Por sic e cilsova kjo gje nuk arrihet vetem.
Prandaj thirrja ndaj teje ishte pikerisht per te bere me te miren ne tersin e ti,qofte dhe me risi.
Sqarimi me siper sigurisht eshte ne tersi,sepse ti ke qene dhe je kontribuesja kryesore ne keto konkurse.
Ishalla te kishim shume me shume sic je ti! 🤗🤗🤗
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Nevi!
Sqarimi nuk duhej bere asesi duke me cituar mua! Sepse une te fola sikur te ishim ne kafe, dhe po e qaja hallin e konkursit bashke me ty pasi ti e di me mire se kushdo perfshirjen time.

Tonin tend e njoh mire :) Ama fjalia edhe pse eshte shprehur ne forme urdherore, (ndertimi, pikecuditsja, nisja) serish me lezet e vura ne dukje. 😊Ndoshta nuk e pate me mua, por ishte totalisht e shprehur nxitueshem karshi meje.

Kete teme e shoh si teme "brainstorming" ku te gjithe duke thene shqetesimet do gjejme edhe zgjidhjet me mbrapa. Konkurset nuk ecin pa drejtuesen, por as pa konkuruesit. Se fundja fundit thjesht per t'mos u mbyllur dhe nga dashuria per kete vater, ne te vjetrit (sidomos)vazhdojme te sjellim cdo muaj.

Gjthss s'ka gje. 🤗🤗🤗😘😘😘
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Nevi!
Sqarimi nuk duhej bere asesi duke me cituar mua! Sepse une te fola sikur te ishim ne kafe, dhe po e qaja hallin e konkursit bashke me ty pasi ti e di me mire se kushdo perfshirjen time.

Tonin tend e njoh mire :) Ama fjalia edhe pse eshte shprehur ne forme urdherore, (ndertimi, pikecuditsja, nisja) serish me lezet e vura ne dukje. 😊Ndoshta nuk e pate me mua, por ishte totalisht e shprehur nxitueshem karshi meje.

Kete teme e shoh si teme "brainstorming" ku te gjithe duke thene shqetesimet do gjejme edhe zgjidhjet me mbrapa. Konkurset nuk ecin pa drejtuesen, por as pa konkuruesit. Se fundja fundit thjesht per t'mos u mbyllur dhe nga dashuria per kete vater, ne te vjetrit (sidomos)vazhdojme te sjellim cdo muaj.

Gjthss s'ka gje. 🤗🤗🤗😘😘😘
vazhdimesi kafje eshte. 😘
thjesht dhe une u shpreha me ty fiks qajtje `halli`
tani mendo ndonje risi ti vishemi punes ahahhahaha.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
vazhdimesi kafje eshte. 😘
thjesht dhe une u shpreha me ty fiks qajtje `halli`
tani mendo ndonje risi ti vishemi punes ahahhahaha.
🙂
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Sugjerim: mos te kete heqje te temave kur t’iu teket anetareve dhe mos te kene hatermbetje kur japim mendimin tone ne temat e tyre :d
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Tamam teme e lire do ishte nje sgjidhje shume e mire.
Brenda nje muaji mund te kete disa festa apo secili mund te kete perjetime ,pse mos te shkruaj per ate cka i do shpirti .
Gjithsesi edhe temat qe vendosen,shume sjellin krijime qe ndoshta skane lidhje fare me temen.
E lini te jete e larmishme,te jete e lire …
E drejte @Yara , me shume per te pase nje teme muaj,kur behen njoftimet per krijime.
Se gjithnje tema e lire eshte prezente,dhe me se shumti gjithmone tek tema e lire mblidhen edhe krijimet.
E normale eshte qe gjithesecili nga ne, ta gjeje veten me shume tek temat e lira ne fakt.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Sugjerim: mos te kete heqje te temave kur t’iu teket anetareve dhe mos te kene hatermbetje kur japim mendimin tone ne temat e tyre :d
Eshte prone private e tyre,sua ndalojme dot. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Oree a do vendosim temat apo jooo!? :p
@Arfenilla nga eshte?


Shkurt~Ngjyra dashurie.
Mars ~Nena.
Prill ~bulzime pranvere.
Maj ~ Nje lule per ty.
Qershor ~ Nje buzeqeshje feminore ne horizont.
Korrik ~ Dashuri ne bregdet.
Shtator ~ Udhtime neper endrra.
Tetor~Vjeshte,shira vjeshte.
Nentor~Neper gjurmet e kohes.
Dhjetor~Arome festash.


Tani frymzim momenti, prese e te tjera sugjerimi ju. :)
 
Redaktimi i fundit:
Top