Diferenca mes femrave dhe meshkujve.

Ku eshte morali ketu ?
Apo Jane gjithckangrenes:p
Meshkujt mendojne veq pet barke , e pastaj mos pyet cka mund te ndodhe . Kurse , femrat me zbuukurimet e tyre duke u kthyer tek mishi i te ketyre te pangopureve !
Edhe ky eshte moral?
 
Meshkujt mendojne veq pet barke , e pastaj mos pyet cka mund te ndodhe . Kurse , femrat me zbuukurimet e tyre duke u kthyer tek mishi i te ketyre te pangopureve !
Edhe ky eshte moral?
O cen jam kurjoz te di ke quan ngopje ti
dhe si e ke provu ta shuash etjen?
 
Jemi te barabarte s'kemi differenca, apo nuk eshte kjo gje qe duan te degjojne cupat. :p :p
 
jo te keqen vellai dëti na është qetësuar ,kemi filluar transportin detar shiqir zotit ???
mir vlla, ma kap icik ate karrigen wajrles se karikoj celulerrin se me vdiq ky derman me shum fikur se shuar... :p :p
 
me shume fikur se shuar thot laro,...o te keqen vellai hidhe në dët se nuk ka ct hin ne punë
ec mor peshk se doja t'et peshkonja, levrek i dreqit. lol
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top