Dhurata ime për ty..

Love

βeℓℓe â๓e
Mqs jemi në prag festash fundviti.. (që unë si festoj :D).. të gjithë janë kthyer nga dyqanet dhe dhuratat që duhet ti bëjnë për këtë fundvit njerëzve të tyre të dashur..

Për ti dhënë pak atmosferë dhe forumit tonë dyqanet u hapën.. jepni dhuratat tuaja anëtarëve, miqëve tuaj të forumit..


Dhurata ime për Nevin :) shpresoj ti pëlqejnë.. :ski:


modeles-ski.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

Shumeeee flm..Love sa te bukura skit,.,,ikim tashi ne zvixer per ski.;p;p ..:kiss zemer,..

Per LOve nje fustan,,per Krishtelindje..:))))...

ristmas-dress-pretty-red-truffles-Favim.com-337601.jpg
 

Attachments

 • ristmas-dress-pretty-red-truffles-Favim.com-337601.jpg
  ristmas-dress-pretty-red-truffles-Favim.com-337601.jpg
  77.3 KB · Shikime: 0

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

12605_449352765122288_1442161649_n.jpg
... Si thoni goca ;)

Ta marri kush e ka fixim (spo ju them cmimin se do ju bije te fiket lol)
 

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Endrra kto 2 librat per ty..do shkrihesh se qeshuri me to jane tamam per christmas :D

thumbnailgenerator_large.png
 

Attachments

 • thumbnailgenerator_large.png
  thumbnailgenerator_large.png
  103.8 KB · Shikime: 0

AjSi

...
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Lovee edhe per ty kte pallton ,kurse kepucet i ke me te drejte kthimi se nuk e di a jane shija jote :)

y_large.jpg
 

Attachments

 • y_large.jpg
  y_large.jpg
  33.7 KB · Shikime: 0

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Erdhi funviti :fiu::fiu::eek:le::eek:le: ua sa bukur:vtr:aq me mire qe kete vite dhurata do na sjellin Femradimrat :dhurata:po mbaj syte mbyllur per befasine :fiu::fiu:
 

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Erdhi funviti :fiu::fiu::eek:le::eek:le: ua sa bukur:vtr:aq me mire qe kete vite dhurata do na sjellin Femradimrat :dhurata:po mbaj syte mbyllur per befasine :fiu::fiu:

010-08-30-16-38-55-4-french-beauty-brigitte-bardot.jpg

eshte ne moshen tende :p :gjuhe:
 

Attachments

 • 010-08-30-16-38-55-4-french-beauty-brigitte-bardot.jpg
  010-08-30-16-38-55-4-french-beauty-brigitte-bardot.jpg
  37.8 KB · Shikime: 0

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Pe: Dhurata ime për ty..

Shume ide a bukur kjo....une dhuratat e mia per ju po i le poshte pemes. Vetem kur te vi dita e Krishtlindjeve do zbulohen :D

stxmco001christmas_tree_and_presents1.jpg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Enderra per fundvitin edhe meriton nje luftetar intelegjent

troy7ut9.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Endrren..:)..te kaloj netet e Krishtlindjeve me princin qe i ka sjell Kitrra me siper..:p lol..

73051_567007669983272_1610136694_n.jpg


:kiss Endrra e bukur..:)),,se meriton nje dhome te till ,te ngrohet per kete muaj festash..
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nicktjeter..:kiss

Christmas+dresses+2011-3.jpg

dhoron ka me ta dhen kjo bukuroshja,bashk me nje te puthur,,

tani cfare ka kutia mbrapa?! ;),,e din vete bukuroshja vogel..duhet te kete brenda patjeter plottt dashuriiiiii,,,.. :kiss
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Si fillim ...Do dal sa te pushoi shiu per dhurata te tjera ;)


Per dy vajza te mrekullueshme....dicka qe na pelqen ne femrave :)

Kjo per Endrren :takim:Per Nevertitin :puc:Dhe per dy djem (per mos then burra :p) qe i respektoj shume:

Kitrra plakush...meqe ke shume flok :--PPer Ylli-1...si nje poet qe je :D 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Si fillim ...Do dal sa te pushoi shiu per dhurata te tjera ;)
Kitrra plakush...meqe ke shume flok :eek:le:


Meq ashtu keshtu jam afer pencionit s'mka mbet tjeter pos te hap ndonje rrojtore apo qethtore ketu ne forum :une:sa per t'fitu buken e gojes :hellou:diteve te para do e keni falas sa per te bere i cik publicitet :plak:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per Nicktjeter : :respekte:

 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per cent :D


 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dhurata ime për ty..

plakush kjo eshte dhurat tjeter per ty....se ate e konsumove shpejt :p


 

Rrapatushe

Anëtar i ri
Titulli: Dhurata ime për ty..

644726_422677784463808_848325233_n.jpg 550121_446021782110018_1827609774_n.jpg happy holidays to all of you!!
 

Sky

Gємiйi Cойsтєllaтiой
Titulli: Dhurata ime për ty..

Sa shume materialiste jemi bere!! :p Mua mu kujtuan ato qeskat me nje kokerr moll, nje portokalle dhe nja 2-3 arra per vitin e ri ahhahahaah! Kush i mban mend??

554_502810993070980_1706014155_n.jpg

Ju befshin mire!!
 

Indola

Adiafori otan prepei
Titulli: Dhurata ime për ty..

Asgje per asnje :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

Asgje per asnje :D

jo jooo Indola..kush vjen ketu,,se lem te ik pa dhurata,,sponsorizon babagjyshi i vitit te ri..:))

keshtu qe keto jan vec per ty.. :kiss..

100_red_roses.jpg
:),.
 

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Dhurata ime për ty..

ohu jemi ne kohe krize nuk ka dhurata ...

por, dhurata ma e madhe eshte nje vend i shenjte; Anima .....
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ne kto kohe te veshtira,ku ftohti i acart nuk ka meshir per njeri,i dhuroj te gjithve nga nje.

K69.BO_-336x500.jpgstufa-a-pellet-moderna-acciaio-3959-2252193.jpg
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

Ja bombelat..:))
merrni dhoro i keni kaloni dimrin,,mos kursehii..;p

http://lajme.chat.al/images/1247290505.pjpeg
 

kitrra 123

plak gjufurrak
V.I.P
Titulli: Dhurata ime për ty..

Meq jemi fundvit dhe ne se ndjejme fare krizen, dua ti dhuroje qiellit (Sky) kete qe te shetit nga tja doje qejfi ne hapesire

Anija_discovery.jpg
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dhurata ime për ty..

Per BellA..:))...

530309_458783687492751_570364826_n.jpgPer..Sweet..:))

18315_454885324549254_1741281057_n.jpg


Per,..Sky,,:)),..se ne hapsir ben eshte e ftohet,,:p,,(se pasa verand anija..,,ahhaha)

578992_450990344938752_394423256_n.jpg


Per Kreta flakita,,:)

553939_450248615012925_202025951_n.jpg


Kete per te gjitha Femrat,,qe ka forumi virtual.. :),

262152_452623578108762_1939035347_n.jpg


 
Redaktimi i fundit:
Top