Dashuri forumore :zemer:

Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Rendesi ka te duhen njerezit, kjo ka rendesi.

Ej tani me zhgenjeve ... اeshte kjo pergjigje e parashikueshme dhe standart nga ty e ?
Une prita nje urim te tipit: vdis deri tek log in tjeter Endrra apo dicka e tille lol
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Ej tani me zhgenjeve ... اeshte kjo pergjigje e parashikueshme dhe standart nga ty e ?
Une prita nje urim te tipit: vdis deri tek log in tjeter Endrra apo dicka e tille lol

tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
 

Attachments

 • tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
  tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
  976.8 KB · Shikime: 0
 • tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
  tumblr_m635tzV0X81rsqlgeo1_500.gif
  976.8 KB · Shikime: 0
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Më vërë si një vulë mbi zemrën tende,
Si një vulë mbi krahun tënd;
Sepse dashuria është e fort si vdekja

Ujrat e mëdha nuk do të mundë ta shuajnë
dashurinë…..
as lumenjte ta permbysin …..

(kshu temes)
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Ti je shume i mire, dukesh i urte por je per tu girire :D :lovju:
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 3 23.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 5 38.5%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 1 7.7%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 7.7%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 15.4%
 • 6-Elena.

  Votat: 1 7.7%
Back
Top