Dashuri forumore :zemer:

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

E ka then sepse un kam then te rema qe mund te flasin dhe per njerez qe njohin ne jeten reale

E ?........
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Te tema se kam shkruj gabim ... Ca skupton o Lost ta shpjegoj :)
 

LoSsT

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Mire, e kuptoj qe ti e di perse e ka thene, po si tja bej une qe te jem brenda mendjes tende qe ta marr vesh, Lol

Nejse, orar gjumi ske faj, tka shku von :p
 

Monique

With or Without u
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Une e di qe ti e di...po ti a e di une e di?
I ashtu t'modh di lol
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Dua te dergoj nje pershendetje per Endrren per hir te koherave te vjetra :).. Dhe flm qe hyre kaq heret online sot :puth:

Mu kujtua tani dhe Sweetie, e di qe nuk me lexon, por dua ti dergoj nje perqafim gjithsesi... :(
 
Redaktimi i fundit:

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Eh çna bere per mall o Sole mio... A keshtu u dashka kuptu kjo tema ?
E mire moj te pershendes fort une ty dhe nje goce fierake gjithashtu ... Me floke bjond si engjell e me nje zemer flori :* akull te perqafoj virtualisht :)
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Eh çna bere per mall o Sole mio... A keshtu u dashka kuptu kjo tema ?
E mire moj te pershendes fort une ty dhe nje goce fierake gjithashtu ... Me floke bjond si engjell e me nje zemer flori :* akull te perqafoj virtualisht :)

Shume faleminderit qe me do dhe kujtohesh per mua, njejte ndjej dhe une per ty :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

ceni3 ah nje djal i vecante me vizione te vecanta ...ndryshe nga ata qe ngjajne se jane te ngjajshem me te :hi:
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Bella per ty :)) :*

beautiful-two-white-roses-picture.jpg
 

Attachments

 • beautiful-two-white-roses-picture.jpg
  beautiful-two-white-roses-picture.jpg
  81.4 KB · Shikime: 0

Monique

With or Without u
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

C'ke qe me ngerdheshesh?
Doren pse ma tund?
Ty as neper mendje nuk te shikoj gjekund
Kam nje mike tjeter, kaq,besoj e di,
As t'i hodha syte, as erdha tek ti.
Dola kendej pasi, jo se s'rrija dot,
Desha vec dritaren te shikoja kot.
S. Yesenin


kushtuar temes...kaq
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Nev sdi te shprej mir ndjenjat por ta dish qe te kam shum xhan sepse je nje njeri i mrekullueshem :*
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Nev sdi te shprej mir ndjenjat por ta dish qe te kam shum xhan sepse je nje njeri i mrekullueshem :*

Ti je nje vajze me shije dhe rrebeshe te verteta vetvetje,je nje vajze e forte e adhurueshme :* :*

hugging_friends_4.jpg
 

Attachments

 • hugging_friends_4.jpg
  hugging_friends_4.jpg
  140.6 KB · Shikime: 0
 • hugging_friends_4.jpg
  hugging_friends_4.jpg
  140.6 KB · Shikime: 0

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Nev sdi te shprej mir ndjenjat por ta dish qe te kam shum xhan sepse je nje njeri i mrekullueshem :*

Ke mundesi mos te ma prekesh me Nevin :mad:
As me gishtin e vogel jo :mad:
Rriji larg. Eshte e imja :D
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Per ate kurriz po cmendet gjithe fv ...doke pjesen mete mire ti lol
Ku te dhemb eee?:p.


Kurrizi i imi. Dhe pak zemer e dua. Dhe pak shpirt. Me pak fjale e kam roberuar ka kohe.
Hiqni duart :D
 

Kila

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Qyqa o nickk po nevi esht e jona e dum te gjith ...
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Si perfundim i cik kurriz te Nevit do ma jepni mua ju apo ti fus tritolin forumit?
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Nick, Kila, Lolly po ju bie telefoni

11vsivm.jpg
 

Attachments

 • 11vsivm.jpg
  11vsivm.jpg
  15.3 KB · Shikime: 0
 • 11vsivm.jpg
  11vsivm.jpg
  15.3 KB · Shikime: 0

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Shume faleminderit qe me do dhe kujtohesh per mua, njejte ndjej dhe une per ty :p

Une nuk bej kompromise ... Mes Gertit 2 , shpines se Nevit dhe meje ... Une nuk jam nje zgjidhje jam nje zgjedhje :p lol
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Une nuk bej kompromise ... Mes Gertit 2 , shpines se Nevit dhe meje ... Une nuk jam nje zgjidhje jam nje zgjedhje :p lol

Keshtu si e shtron ceshtjen ti me ke vene me shpatulla pas muri, ma ke bere zgjedhjen te detyrueshme....................................................
......................................................dhe une zgjedh kurrizin e Nevit lol
 

Endrra

VIP
V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Gerti 2 ..... Shikon cbehet apo jo ne virtualitet... Te nderrojn ty e mu per nje cop shpine sa hap e mbyll syte lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Levo mos mi ngacmo gocat e mija ,sheqerkat e mija ,se pastaj do marresh noj Ban te perhershem do te le te shkruash vetem tek kafe-muhabet,,ahhahaha
O Endrra e bukur per ty :*
 

Jetmira

V.I.P
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Ma bo hallall po smund te rrisha pa te citu kete qe te kam bo me bold, ca kuptimi kishte...

Djalin qe kam Dasht Shum, ndaj them sme intereson asnje, per dike qe kam pas pik tdobet edhe pse ai sjeton me
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Jame cel e sgjej dot temen e postes. Kshuqe po le nje mesazh ketu.

Dua te dergoja respekt dhe mirenjohje per mesuesit te cilet gjate gjithe jetes treten duke dhuruar rreze drite dijesh per 100-ndra studente te cilet neser do behen burim dijeje tek brezat e ardhshem. Ne vecanti uroj msuse Princeshen. Ashtu sic ndricon cdo dite nxenesit e tu, Zoti te ndricofte jeten tende dhe te dashurve te tu. Ky urim i shkon dhe kujdo qe punon si mesues.
From soul!.
 
Top