Dashuri forumore :zemer:

Kila

VIP
V.I.P
Le ta hapim zemren dhe te shprehim dashurine , te themi fjale te embla te mbushura me dashuri per njeri-tjetrin...
Ti leme hidherimet zenkat ktu le te mbizoteroje paqe dhe dashuri ...
Mund te shkruani ne vargje ose fjali te thjeshta mjafton te jene fjale zemre per antaret e forumit, ose pse jo mund te shkruani dhe per personat qe njihni ne jeten reale nese deshironi ...:botadashuri:
Ps... nese ekziton ndonje teme e tille bashkojeni ose fshijeni se un sgjeta gje ...
728845_1320435870876_470_376.jpg

Lolly ....je si embelsire per tu ngrene dua te filloj nga faqet ..:puc::hugfort::ktu:
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

dhe ti je e shum e mire bejbee :cunikis: :lovju:
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

O ZOT! Ndaloje boten te zbres un please!!!
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

sot nuk eshte as Shen thomai...cne
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

sot nuk eshte as Shen thomai...cne
pse vec ate dit ... pastaj skam iden6 ca esht shen thomai kshu qe Moni ... je shum e mire ne pergjithsi cup cup
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Dhuroni dashuri, mos u kurseni, sepse eshte dashuria ajo ndjenje hyjnore qe na mban te lidhur me njeri tjetrin....
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Kila ne cf sekti ben pjese ti :p


Ne te zezen tende hahahahahaha

_Kila per ty kam shume puthje,se freskia e ketij forumi e kam then une :*

Ama me fale pak te mbys kete Nick,ta bej kurban per paqesin e kesaj teme hahahahahahahaha :p
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Hahahhahaha. Sakrifica duhet nje qenie puro e paster e pafajshem
Une do iu sjell ters dhe nga pertej varrit lol
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Ne te zezen tende hahahahahaha

_Kila per ty kam shume puthje,se freskia e ketij forumi e kam then une :*

Ama me fale pak te mbys kete Nick,ta bej kurban per paqesin e kesaj teme hahahahahahahaha :p

A ke besim te une ti?
Ma ler mua se e mbys une per ty dhe per gjithe te tjeret.
E mbys une me..................................:-*
:p
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

i pytje kom...a eshte turp me lyp dashuri?
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Hahahhahaha. Sakrifica duhet nje qenie puro e paster e pafajshem
Une do iu sjell ters dhe nga pertej varrit lol

lol lol lol
Une e kam deklaruar me kohe qe jam i virgjer, nuk gjen me te paster se une, lahem cdo dite shtune kur i bie dt 18
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

A ke besim te une ti?
Ma ler mua se e mbys une per ty dhe per gjithe te tjeret.
E mbys une me..................................:-*
:p

Une te ty besim,kur behet fjala per puthjjjeeee,pike besimi skam hahahahahahahah
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

Ncuq, as te lypesh e as te dhurosh

e mire hajde organizoji i cike kto tek kjo tema...dhe me boj i tufe me dashni se me detyrohesh qe me le vetem...se prej teje jom tu vujt sot lol
 
Titulli: Dashuri forumore :zemer:

waa ci bet temesss ku esht dashuriiaa :zenk1:
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 3 23.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 5 38.5%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 1 7.7%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 7.7%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 15.4%
 • 6-Elena.

  Votat: 1 7.7%
Back
Top