Courtney Love, zhvishet në një koncert në Brazil

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
44621.jpg

Courtney Love është bërë e famshme për sjelljen e saj të çuditshme në skenë e në jetën private dhe duket se në moshën 47-vjeçare ajo nuk ka ndërmend të ndryshojë. Këngëtarja, ish-bashkëshortja e Kurt Cobain, u zhvesh në një koncert në Sao Paulo të Brazilit ditën e dielë. Love hoqi në fillim bluzën e më pas reçipetat në kohën që këndonte. (da.xha/BalkanWeb)

44622.jpg


44623.jpg


44624.jpg
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Courtney Love, zhvishet në një koncert në Brazil

ka kthyer nja dy dopjo e ka kujtuar qe eshte ne dhomen e gjumit..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Pe: Courtney Love, zhvishet në një koncert në Brazil

Para 3 javesh erdhi tek shkolla jone kjo dhe nga fjalimi qe dha, dukej goxha zonje.....gjynaf e paska prish me kte sjellje.
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Courtney Love, zhvishet në një koncert në Brazil

Para 3 javesh erdhi tek shkolla jone kjo dhe nga fjalimi qe dha, dukej goxha zonje.....gjynaf e paska prish me kte sjellje.

Me fjalime e nderojne te gjithe..mos i shiko gunen por punen thote populli!
 
Top