Cmendim keni mbi drogat

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Un kam mendime te mira per disa tipe dhe Te keqia per disa te tjera


Te preferuarat e mia jan hashashi dhe kokaina .

Heroina ekstazi pastiljet lsd etj per mua jan shume te demshme dhe sdua ti shikoj me sy .Jo se ato qe kam qef un sjan te demshme se dhe ato demtojne por me pak se kto qe permenda me lart .

Jepni dhe ju mendimet tuaja mbi drogen
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Stoli i trëndafilave

  Votat: 6 26.1%
 • 2-Papucet e gjyshes

  Votat: 8 34.8%
 • 3-Ndjesi Gruaje

  Votat: 3 13.0%
 • 4-Vjeshtë në shi.

  Votat: 1 4.3%
 • 5- "Udhëtar i jetës"

  Votat: 2 8.7%
 • 6-Elena.

  Votat: 3 13.0%
Back
Top