Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Boterori Katar 2022

 • Qatar

  Votat: 0 0.0%
 • Ecuador

  Votat: 0 0.0%
 • Senegal

  Votat: 0 0.0%
 • Angli

  Votat: 0 0.0%
 • Iran

  Votat: 0 0.0%
 • USA

  Votat: 0 0.0%
 • Wales

  Votat: 0 0.0%
 • Arabia Saudite

  Votat: 0 0.0%
 • Meksika

  Votat: 0 0.0%
 • Polonia

  Votat: 0 0.0%
 • Australi

  Votat: 0 0.0%
 • Danimarke

  Votat: 0 0.0%
 • Tunisia

  Votat: 0 0.0%
 • Kosta Rika

  Votat: 0 0.0%
 • Belgjika

  Votat: 0 0.0%
 • Kanada

  Votat: 0 0.0%
 • Marok

  Votat: 0 0.0%
 • Kroaci

  Votat: 0 0.0%
 • Serbi

  Votat: 0 0.0%
 • Zvicer

  Votat: 0 0.0%
 • Kamerun

  Votat: 0 0.0%
 • Gana

  Votat: 0 0.0%
 • Republika e Koreas

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  14
 • Poll closed .
Atehere per INAT te @E**A** dhe @Xhelozi qe kane hapur te dy tema per boterorin por asnjeri s'ka vendosur 1 sondazh te shkrete ku te votoje njerezia, Une po e bej: I treti i Verteti! 😁 😁 lool lool

fsafasa.JPG

Po e hap 1 teme te Trete E para ku te votoni ke mendoni fitues te boterorit dhe

2: Duke hedhur "baste" me njeri tjetrin. Kush humbet merr 1 denim qe do ja vendosi personi qe e ka sfiduar.
Psh: Une sfidoj @Punk1 ta zeme te hamendesoje per ndeshjen Brazil-Serbi kush fiton.
Nese humbet une do i jap 1 denim. 😁 nese fiton ai/ajo do i jape 1 denim personit qe e tagoi.
Denimet duhet te jene te pranueshme, pra qe arrijne te realizohen: si shkruaj kete, ose pershendet kete, ose c'te doni por gjera pa zarar dmth :D

Cdo person tagon ke te doje :)
 
Redaktimi i fundit:
Do me plqente messi me ronaldon

Kur Portugalia luante me Cristianon ishte më e dobët sepse ishte më e parashikueshme në lojë. Ky Santos u tregua super tranjer ndeshjen e fundit. Besoj se edhe sot Cristiano e fillon nga stoli.

Argjentinë vs Angli do ishte bukur se në çerekfinalet e 86 Maradona bëri golin e famshëm me dorë, pasi mundën Anglinë kaluan në finale dhe mundën 3-2 Gjermaninë.
 
 • Më pëlqen
Reactions: WxP
tankju🥰
por nfakt u bona me Kroacine dje 😁
sot jam me marokun
😁🤗
Je a sje me Brasilin ti se dhe ndjeshjen qe kaloi thé pashe zvicerren dhe u gezova per Camerun 😝😬

Un sot prap sdo jem ne shpi po i marr lajmet neser ose hy si lugat nga mesi nates ktu 😝😬🫣
 
Morooooocccooooo🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Pres Urime deri ne sfiden e gjysmefinales! 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Por jo nga @E**A** . Prita qe kur te logohesha urimi tij te ishte i pari 😝
 
Morooooocccooooo🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Pres Urime deri ne sfiden e gjysmefinales! 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

Por jo nga @E**A** . Prita qe kur te logohesha urimi tij te ishte i pari 😝

Nuk harrova jo, por mendova se do logohesh pasi të përfundonte edhe Francë vs Angli 😁
 
Top