Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Po pres të fillojë Japoni vs Kroaci pas pak. tifo për Kroacinë.

ps.
Kjo ishte e bukur 🤣

Une po behem me Japonine meqe s'kam noj preference per asnjeren. 😁
Do fitoj, do fitoj edhe pse me doli huq ne vendosjen e syzeve. 😂
aloha-emma-stone.gif
 
Ma kputen shpirtin kta te kores zot jepi force te perballojn stuhine e Brazilit 🥴🫣
uu sa hyra me komentuar te njejten 🥺🥺🥺
pale kur kercejne keta sikur ca bene. 🥺🥺 a thua se jane me argjentinen
une normal jam me brazilin ama me dhimsen sh koreanet
 
uu sa hyra me komentuar te njejten 🥺🥺🥺
pale kur kercejne keta sikur ca bene. 🥺🥺 a thua se jane me argjentinen
une normal jam me brazilin ama me dhimsen sh koreanet
Filloj dhe trajnieri po mire . 🙉
Ok ben spektakel po shume mire e thé ta bejn me nje skuader qe ja vlen 😌
 
I paparishikueshem ky kampjonat .
Maroc spanje 0:0.
I lumt pushka kush ka ven lloto per fitore te spanjes ne 45 minutat e para 🤣
 
I paparishikueshem ky kampjonat . Maroc spanje =
I lumt pushka kush ka ven lloto per fitore te spanjes ne 45 minutat e para 🤣
si po shkon?
 
O na lini me pa sportin se ju futa bllok .
Puku dhe EA me ju e kam se desh e boni Maroku e un tu shkru ktu 🤣
 
Brazil ... pa tifozllik fare 😂
Se bej shaka .. do doja te fitonte brazili , po Hollanden e shoh te rrezikshme .

Më habiti që e kishin nxjerr favorite bastet Argjentinën. Hollanda është më mirë fizikisht, ne kundërsulme nga krahët shumë e rrezikshme, sidomos krahu i djathtë.

Argjentina po të kishte një Mbape apo Jesus (i Brazilit) në sulm do ishte super, se ai Messi i sajo nja 2-3 asis gjatë lojës, po me atë Lautaron cop cop s’kanë gjo në vijë.
 
Më habiti që e kishin nxjerr favorite bastet Argjentinën. Hollanda është më mirë fizikisht, ne kundërsulme nga krahët shumë e rrezikshme, sidomos krahu i djathtë.

Argjentina po të kishte një Mbape apo Jesus (i Brazilit) në sulm do ishte super, se ai Messi i sajo nja 2-3 asis gjatë lojës, po me atë Lautaron cop cop s’kanë gjo në vijë.
Per mua Hollanda eshte ekipi me i kompletuar dhe kundershtar i denje per brazilin . Une mgjse jam tifoz me brazilin , por mendoj qe s ka stabilitet ne loje me aq sa kam pare . Taktikisht hollanda eshte shume me lart dhe e afte te kompleksoje samban braziliane . 😜
Kompleksoje thashe ... ishallah e lexon @Soulmind 😁🤣
 
Per mua Hollanda eshte ekipi me i kompletuar dhe kundershtar i denje per brazilin . Une mgjse jam tifoz me brazilin , por mendoj qe s ka stabilitet ne loje me aq sa kam pare . Taktikisht hollanda eshte shume me lart dhe e afte te kompleksoje samban braziliane . 😜
Kompleksoje thashe ... ishallah e lexon @Soulmind 😁🤣
fiks 😁

161204.gif
 
Po me vjen keq per marocun se me penallti nuk besoj se ka me fitu gje . 🥴 Sidoqoft bukur edhe riperseris plot surpriza ky kampionat 👋
 

Konkursi Letërsisë

 • 1-Bëju.

  Votat: 11 40.7%
 • 2-Ankth mesnate.

  Votat: 3 11.1%
 • 3-Të dua ty.

  Votat: 8 29.6%
 • 4-Nje kujtim.

  Votat: 5 18.5%
Back
Top