Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Boterori Katar 2022

 • Qatar

  Votat: 0 0.0%
 • Ecuador

  Votat: 0 0.0%
 • Senegal

  Votat: 0 0.0%
 • Angli

  Votat: 0 0.0%
 • Iran

  Votat: 0 0.0%
 • USA

  Votat: 0 0.0%
 • Wales

  Votat: 0 0.0%
 • Arabia Saudite

  Votat: 0 0.0%
 • Meksika

  Votat: 0 0.0%
 • Polonia

  Votat: 0 0.0%
 • Australi

  Votat: 0 0.0%
 • Danimarke

  Votat: 0 0.0%
 • Tunisia

  Votat: 0 0.0%
 • Kosta Rika

  Votat: 0 0.0%
 • Belgjika

  Votat: 0 0.0%
 • Kanada

  Votat: 0 0.0%
 • Marok

  Votat: 0 0.0%
 • Kroaci

  Votat: 0 0.0%
 • Serbi

  Votat: 0 0.0%
 • Zvicer

  Votat: 0 0.0%
 • Kamerun

  Votat: 0 0.0%
 • Gana

  Votat: 0 0.0%
 • Republika e Koreas

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  14
 • Poll closed .
Atehere per INAT te @E**A** dhe @Xhelozi qe kane hapur te dy tema per boterorin por asnjeri s'ka vendosur 1 sondazh te shkrete ku te votoje njerezia, Une po e bej: I treti i Verteti! 😁 😁 lool lool

fsafasa.JPG

Po e hap 1 teme te Trete E para ku te votoni ke mendoni fitues te boterorit dhe

2: Duke hedhur "baste" me njeri tjetrin. Kush humbet merr 1 denim qe do ja vendosi personi qe e ka sfiduar.
Psh: Une sfidoj @Punk1 ta zeme te hamendesoje per ndeshjen Brazil-Serbi kush fiton.
Nese humbet une do i jap 1 denim. 😁 nese fiton ai/ajo do i jape 1 denim personit qe e tagoi.
Denimet duhet te jene te pranueshme, pra qe arrijne te realizohen: si shkruaj kete, ose pershendet kete, ose c'te doni por gjera pa zarar dmth :D

Cdo person tagon ke te doje :)
 
Redaktimi i fundit:
Dmth do bejme paqe? Sdo zihemi me? @NeVertiti flej rehat zemer tani 😂
ty ta le tere fundjaven agapin tim @Punk1 sepse e di qe do ruash ,kujdesesh dhe do ma sjellesh te pa demtuar ne kuti. :p
Ti ja tregon rregullat keti .
Kujdesu tia presesh thonjet kur te kapi pick. ahahahhahaha
Se eshte shtruar po besen mos ja ke shume. :p
 
ty ta le tere fundjaven agapin tim @Punk1 sepse e di qe do ruash ,kujdesesh dhe do ma sjellesh te pa demtuar ne kuti. :p
Ti ja tregon rregullat keti .
Kujdesu tia presesh thonjet kur te kapi pick. ahahahhahaha
Se eshte shtruar po besen mos ja ke shume. :p
Agapi jemi ngushte per lek ... me mire me bli nje pale kepuce per krishtlindje , s kam nevoje per masazh une 😂
 
Te krishtelindjeve,do te veshim si plakun e vitit te ri. :p
Sepse kete qe do vij,mendoj do te martojne me noj tjeter,por sbesoj te zgjas shume e do vish prape tek une. ahahahahahahhaa
Jam i sigurte agapi , qe me shume do te dua pas kesaj jave 😆
Me e sigurte te jesh, qe une s do e prek me dore... do kryqezoj duart pas kokes dhe do shoh ndeshjen dhe do e le ne vullnet te lire 🤣
Do bertas , kur te shenoje skuadra e zemres ... s te ngelet qejfi ty 😂
 
Jam i sigurte agapi , qe me shume do te dua pas kesaj jave 😆
Me e sigurte te jesh, qe une s do e prek me dore... do kryqezoj duart pas kokes dhe do shoh ndeshjen dhe do e le ne vullnet te lire 🤣
Do bertas , kur te shenoje skuadra e zemres ... s te ngelet qejfi ty 😂
Agapi mou te kam besim te plote. hahahahahahah
Pse pa besim te njeri tjetri,i beme ne 20 kotele?! NOO!
 
Ama ti nuk dhe asnje rezultat
une thash 2-1
ka dale 1-0
profetesia doli
😁
asnjera nuk fitoi se un Thash nuk kan me bo gol dhe ai gol ne fund ma prishi bastin .😬
Kurse ti the 2:1 nderkaq les bleuuuuus shkelqyen .
3 gola vetem franca :p
 
Po pres të fillojë Japoni vs Kroaci pas pak. tifo për Kroacinë.

ps.
Kjo ishte e bukur 🤣

 
Shkrepe...
Po ti si ke plotsu denimet 😂


Nuk qenka e shkruar që t'a shohësh dënimin 🤣
Nuk kam ça të them ,bëj dënimin tim tani 🤣
Një dedikim në vargje dua unë dhe jepja Nevviitt si krijim të ardhshëm në pm 🤣
 
Redaktimi i fundit:
Po pres të fillojë Japoni vs Kroaci pas pak. tifo për Kroacinë.

ps.
Kjo ishte e bukur 🤣

Habitem Pse se tha para ndeshjes ky presidenti lol apo si puna e atyre qe skan haber hic Edhe thon . Ah qe sna ra nje lloto mor amoni pa mbyll lloto asiher 🤣🤣

Dhe un per kroacine jam sonte 😬🤓
 
Top