Cili shtet e fiton BOTERORIN 2022?

Boterori Katar 2022

 • Qatar

  Votat: 0 0.0%
 • Ecuador

  Votat: 0 0.0%
 • Senegal

  Votat: 0 0.0%
 • Angli

  Votat: 0 0.0%
 • Iran

  Votat: 0 0.0%
 • USA

  Votat: 0 0.0%
 • Wales

  Votat: 0 0.0%
 • Arabia Saudite

  Votat: 0 0.0%
 • Meksika

  Votat: 0 0.0%
 • Polonia

  Votat: 0 0.0%
 • Australi

  Votat: 0 0.0%
 • Danimarke

  Votat: 0 0.0%
 • Tunisia

  Votat: 0 0.0%
 • Kosta Rika

  Votat: 0 0.0%
 • Belgjika

  Votat: 0 0.0%
 • Kanada

  Votat: 0 0.0%
 • Marok

  Votat: 0 0.0%
 • Kroaci

  Votat: 0 0.0%
 • Serbi

  Votat: 0 0.0%
 • Zvicer

  Votat: 0 0.0%
 • Kamerun

  Votat: 0 0.0%
 • Gana

  Votat: 0 0.0%
 • Republika e Koreas

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  14
 • Poll closed .
Atehere per INAT te @E**A** dhe @Xhelozi qe kane hapur te dy tema per boterorin por asnjeri s'ka vendosur 1 sondazh te shkrete ku te votoje njerezia, Une po e bej: I treti i Verteti! 😁 😁 lool lool

fsafasa.JPG

Po e hap 1 teme te Trete E para ku te votoni ke mendoni fitues te boterorit dhe

2: Duke hedhur "baste" me njeri tjetrin. Kush humbet merr 1 denim qe do ja vendosi personi qe e ka sfiduar.
Psh: Une sfidoj @Punk1 ta zeme te hamendesoje per ndeshjen Brazil-Serbi kush fiton.
Nese humbet une do i jap 1 denim. 😁 nese fiton ai/ajo do i jape 1 denim personit qe e tagoi.
Denimet duhet te jene te pranueshme, pra qe arrijne te realizohen: si shkruaj kete, ose pershendet kete, ose c'te doni por gjera pa zarar dmth :D

Cdo person tagon ke te doje :)
 
Redaktimi i fundit:
Its okay! I am happy for Cameroon 🤗🤗
Plus Brazili kaloi. 😁
plus, plus(2 plusa) ndoqa ndeshjen Zvicer Serbi jo brazil kamerun 🤣
E kush nuk beri tifo per zvicrren me thuj? 🥰🥰
Shih video reale nga familjaret e mi ne Gjeneve .💕 🇦🇱 💕

Ja si festuan shqiptarët fitorën e Zvicrës 🇦🇱
Shiko fotografinë 1954978
……

Shiko fotografinë IMG_4996.MOV
Shiko fotografinë IMG_4995.MOV
Vlen dhe per ty @Element Kurse ne e festuam ne pune 🤣🫣🍷🍷
 
E kush nuk beri tifo per zvicrren me thuj? 🥰🥰
Shih video reale nga familjaret e mi ne Gjeneve .💕 🇦🇱 💕


……

Shiko fotografinë 1955017
Shiko fotografinë 1955016
Vlen dhe per ty @Element Kurse ne e festuam ne pune 🤣🫣🍷🍷
Valla s'ka me shqiptarët në Zvicer... kur vjen puna për mbështetje kombëtare, të parët jemi.. u a bllokojmë rrugët shtetit 😆😆. Sinqerisht është kënaqësi këto momente 🇦🇱
 
Aha se kuptova un . Se kur thua 4me0 fitore per te paren ndersa kur thua 0me4 fitore per tr dyten
une ndoqa sic ishin emrat aty. kshuqr une skam humb or vlla 🤣
leqe une jam me hollanden ne europian, kshuqe i bie eshte nder te preferuat e mia 🤗
 
Top