Cili është Elvis Naçi

Po edhe mos ishte kontributi i tij ne te gjithe ato bamiresi sdo ti kishin arrit gjithe ato familje te mirat nga puna e tij dhe besimi i tij qe kane Shqiptaret.
Vlersimi i njerezve duhet te behet ne baze te parimeve. Dhe nese behet keshtu kurre sdo te gabojme ne gjykimet tona.
Un e dij o shok , thuj ktyne qe se din 🤗
 
Elvis Naçi ka dhanë kontribut goxha të madh deri tash, edhe kontributi nuk duhet me ju nënvlerësu. Ai fiton diku 4000-5000 euro veç prej facebook e youtube.

titrat:
Elvis Naçi ka dhënë një kontribut të madh deri tani dhe ky kontribut nuk duhet nënvlerësuar. Ai fiton rreth 4000-5000 euro vetëm nga Facebook dhe YouTube.
 
mu me vjen keq per humbjen qe ka pas ... o lal dhe iher spo e kupto ... jan bamiresa , mblidhen lek ... nuk i qesin nga xhepi ... nuk mund ti shpetojn dot te gjith ... nuk jan Zota ... mos u mundo te gjeni fajtor !
Mendimi yt 😁 🙏u paksofshin mendimet e tilla 😋
 
Tartarian e ka menyren e vet .. shan ne fillim , qe te fshehe admirimin... une te ta them tulle qe te kam inat , edhe ty edhe Elvisin 🤣🤣
@Ivy mos u habit jo. ja provat!
Ky gabim qe ka bere do e perndjeke gjithe jeten! 😁

eEj, se tani po e lexoj tamam une kete komentin.. Ore @Punk1 mos lidhet gje kjo puna e inatit me pjesen e pare te komentit me admirimin?!
Se ka qene ora 11 e nates, s'punonte mire mprehtesia e mendjes. :p
 
Ishte nje pershtypje me afat skadence 12 oreshe ! Sot eshte nje dite e re ... edhe pse pasdite ka pasur reshje te vazhdueshme 🤣
shiko se kam shtu komentin, hahaha
 
Cdo here per bamiresit kane pasur fjale jo te mira, shpifje, ofendime etj etj, eshte apo jo person qe keqperdor bamiresine.
Zotit i takon gjykimi, shif sa familjet me lot e pa kulm mbi koke, i beri te qeshin dhe me shtepi, ne ketu flasim cka ka pas perdes, madje shqiptari e din fiks edhe sa luge ne shtepi i ka. Vertet jemi popull interesant, qe edhe me te mirin mundohemi me cdo kusht ta njollosim. Por Zoti cdohere e me shume te sinqerteve ua shton ymrin dhe per kete po jemi deshmitare.
 
Cdo here per bamiresit kane pasur fjale jo te mira, shpifje, ofendime etj etj, eshte apo jo person qe keqperdor bamiresine.
Zotit i takon gjykimi, shif sa familjet me lot e pa kulm mbi koke, i beri te qeshin dhe me shtepi, ne ketu flasim cka ka pas perdes, madje shqiptari e din fiks edhe sa luge ne shtepi i ka. Vertet jemi popull interesant, qe edhe me te mirin mundohemi me cdo kusht ta njollosim. Por Zoti cdohere e me shume te sinqerteve ua shton ymrin dhe per kete po jemi deshmitare.
Like ne Katror 😁🤗
 
Back
Top