• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cilen kenge degjoni me shume per momentin?

JEHONA

Anëtar i ri
Une kohen e fundit po e ndegjoj Sinead O'connor -Nothing compares to you dhe Tracy Chapman - Fast Car
 

marin

marino
Titulli: Cilen kenge me se shumti e ndegjoni per momentin??

 
Titulli: Cilen kenge me se shumti e ndegjoni per momentin??

 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Cilen kenge me se shumti e ndegjoni per momentin??

Une ngela duke e kenduar pa e degjuar fare!


dhe kete: Ellie Goulding - Burn

 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Cilen kenge me se shumti e ndegjoni per momentin??

 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Cilen kenge me se shumti e ndegjoni per momentin??
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Cilen kenge me se shumti e ndegjoni per momentin??

[video=youtube;nYh-n7EOtMA]https://www.youtube.com/watch?v=nYh-n7EOtMA[/video]

:yje::yje::yje:

hajduti
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Kete se po e degjoj kudo qe shkoj.

 

MrCool

Lost
S'ma rrok fare se ca thojne, ama ma kall blicin kjo konga

 
M

Morfina

Dikur jashtmase .

Ardian Bujupi & Dalool - Na jena njo (Official Video HD)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 
Top