Cila ishte gjëja e fundit që kërkove në telefonin tënd?

Desa

Felix Culpa
S/M
Logbook 🙄
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
instan
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Temat e fundit te fv
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kam 3 ore qe nuk e prek telin sepse me kane ardhur 2 sms nga 2 kliente qe duan projektin, dhe bej sikur nuk jam available. 😁
Nderkohe ne PC kam hap insta/fb/fv/messenger etj. Se jo per je po nuk rrihet 3 ore pa u loguar ne rrjete sociale. lool
 
Top