Cila është Hakmarrja më e mirë për dikë që të ka thyer zemrën?

Nuk harxhoj minutat e mia te shtrenjta me hakmarrje
Nuk mbush shpirtin me negativitet.
Nuk bie ne nivel me ta
Kshuqe skip dhe i le Zotin.
 
Lexoj mendjendriturit e fv .. meshkujt dmth
Po ca te hakmerreni ju aman o Zot .. kur e kuptoni ju ..femra eshte hakmarr nderkohe e ka kry pune 🤣

Ps: imagjinoni cfare trushe kane dhe per hakmarrje .. ku u shkon menja 🙄
 
Nuk du te jem hakmarres. Por kthimi me te njejten monell eshte gjeja e duhur, sidomos per njerez qe i vlerso dhe i do sh. Per te tjer sblej brisqe hic
 
E ndan,nje qe te don nuk te thyen zemren,as shpirtin as qenien tende.
PRa perfundimi; dikush qe te thyen thembrennn. :p
Thjesht ska qene i/e dashuruar me ty.
 
Jalla ,lexoj ca replika që nuk di si të reagoj,të qesh apo të qaj 🤭

Birthday Girl Reaction GIF by TLC
 
Kemi pas bërë një lojë në plazh kur ishim në gjimnaz.
I afronim cigaren ke thoji i gishtit të madh dikujt që ishte në gjumë ose duke pushuar për qejf të vet.
Ai momenti kur fillonte dhe ndjente dhimbjen që shtohej dhe papritur kërcente përpjetë, nuk kishte të paguar 😁

Nuk do e bëja si xhest, por me ndonjë formë tjetër do e bëja të provonte të njëjën ndjenjë 😁
 
Kur te hapni ndonje teme tjeter hakmarrjeje, e cila perfshin situatat "jo çiftore" por njerez qe jua bejne per borxh, me beni nje ze qe te vij e te komentoj. 😁

- Jo, jo, jo nuk kam gjë me ty unë Marjeta, as me djalin nuk kam gjë…
- Me mua e ke ti 😁

Ps.
Jovan Bregu vs Drejtori
 
Kemi pas bërë një lojë në plazh kur ishim në gjimnaz.
I afronim cigaren ke thoji i gishtit të madh dikujt që ishte në gjumë ose duke pushuar për qejf të vet.
Ai momenti kur fillonte dhe ndjente dhimbjen që shtohej dhe papritur kërcente përpjetë, nuk kishte të paguar 😁

Nuk do e bëja si xhest, por me ndonjë formë tjetër do e bëja të provonte të njëjën ndjenjë 😁
Qeke i Zerrikshme ti. :p
 
Top