Çiftet e shenjave të Horoskopit që “përputhen” në dhomën e gjumit

Dashi me Akrepin

Kombinimi perfekt që do u japë flakë çarçafëve: Dashi lind nevojën që Akrepi ta nënshtrojë atë dhe Akrepi që Dashi ta kufizojë atë. Rezultati; Seks absolutisht i nxehtë!

Shigjetari me Demin

Edhe pse krejtësisht të ndryshëm në letër, Demi dhe Shigjetari kur bien në shtrat janë kombinimi më shpërthyes. Dallimet e tyre i bëjnë çiftin romantik perfekt, pasi plotësojnë njëri-tjetrin në mënyrën më të mrekullueshme.

Binjakët me Bricjapin

Bricjapi, i ndrojtur dhe i rafinuar, i bën përshtypje Binjakëve, i cili vdes nga kurioziteti për të zbuluar të gjitha aspektet e karakterit të Bricjapit. Të dy bëjnë mrekulli kur takohen seksualisht!

Luani me Peshoren

Peshorja zbut Luanin egoist dhe e mëson atë të jetë bujar. Marrëdhëniet e tyre seksuale karakterizohen nga kënaqësia dhe zemërgjerësia e madhe!

Peshqit me Gaforren

Ata të dy janë aq të butë, saqë me të vërtetë është kombinimi perfekt. Ata i kuptojnë nevojat e njëri-tjetrit dhe punojnë me një harmoni dhe sensualitet të tillë që i çon në një udhëtim përvojash seksuale që do të jenë të paharrueshme në zemrën e tyre të dashur.

Virgjëresha me Ujorin

Këto dy shenja ose do të kenë marrëdhënien perfekte, ose do kenë më të keqen. Nuk ka një të mesme. Ujori priret të jetë pasionant dhe me temperament të fortë, ndërsa Virgjëresha punon më metodikisht dhe është e padurueshme. Në një skenar të mirë, marrëdhënia midis këtyre dy shenjave do të jetë vërtet udhëzuese dhe do t’u ofrojë atyre kënaqësi të jashtëzakonshme në çdo fushë.
 
Virgjëresha me Ujorin

Këto dy shenja ose do të kenë marrëdhënien perfekte, ose do kenë më të keqen. Nuk ka një të mesme. Ujori priret të jetë pasionant dhe me temperament të fortë, ndërsa Virgjëresha punon më metodikisht dhe është e padurueshme. Në një skenar të mirë, marrëdhënia midis këtyre dy shenjave do të jetë vërtet udhëzuese dhe do t’u ofrojë atyre kënaqësi të jashtëzakonshme në çdo fushë.
True
 
Binjakët me Bricjapin

Bricjapi, i ndrojtur dhe i rafinuar, i bën përshtypje Binjakëve, i cili vdes nga kurioziteti për të zbuluar të gjitha aspektet e karakterit të Bricjapit. Të dy bëjnë mrekulli kur takohen seksualisht! He njeher kush je ti zoteria bricjap?
 
Kam fillu te vuaj nga Alzheimer dhe mduket se duhet te rifilloj nga fillimi ahahahahaah
E bone si shqiptari ne Itali (bie llafi🤣)

Shkon shqiptari ne shtepi publike.
Nje naten me njeren e ben 10 here.
Nje nate tjeter me tjetren 12 here.

E merr vesh pronarja dhe i thote shqiptarit-
Po e bone 20 here me mua brenda nates te kam fal biznesin.

Fillojne.

1,2,3,4,5,6,

Oooo i thote kjo-
Jo 6 jo, 5 mos boj me hile.

Mire, mire ja kthen ky-

Ku e lame?
5?
5,6,7,8,9,10,11

oooo jo 11 jo -prape kjo.

Jo 10, jo 11, prape mire shqiptari.

10,11,12,13,14,15,16,17,18

Ooooo prape kjo-
17, 17 jo 18

U nxeh shqiptari dhe i thote kesaj-

Po i fshij te gjitha, fillojme prape nga fillimi por kete here do i numeroj vete e do i shkruaj ne leter😂
 
E bone si shqiptari ne Itali (bie llafi🤣)

Shkon shqiptari ne shtepi publike.
Nje naten me njeren e ben 10 here.
Nje nate tjeter me tjetren 12 here.

E merr vesh pronarja dhe i thote shqiptarit-
Po e bone 20 here me mua brenda nates te kam fal biznesin.

Fillojne.

1,2,3,4,5,6,

Oooo i thote kjo-
Jo 6 jo, 5 mos boj me hile.

Mire, mire ja kthen ky-

Ku e lame?
5?
5,6,7,8,9,10,11

oooo jo 11 jo -prape kjo.

Jo 10, jo 11, prape mire shqiptari.

10,11,12,13,14,15,16,17,18

Ooooo prape kjo-
17, 17 jo 18

U nxeh shqiptari dhe i thote kesaj-

Po i fshij te gjitha, fillojme prape por kete here do i numeroj vete e do i shkruaj ne leter😂
Looooooooooot 🤣
Po ty kush ti tregon kto apo i ke mesuar vet
 
Top