Çiftet e javes

Xhelozi

Staf në FV.AL
S/M
une refuzoj gjithe forumin per ty?
The Young Pope GIF
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
If you want ...definitely ??
Me kete qe the: e konsideroj te perfunduar! e s'ka kthim pas!
Une du ne krah njerez qe luftojne jo qe dorzohen direkt ????
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Ahh nuk kam dyshim❤️
kshtu duhet me dashuru ??
Lum kush ka fatin me u dashuru nga une! ???

Une eci me parimin o gjithcka o hiç! ???
 

Bebw

Antarë i Respektuar
@Xhelozi po ku din ti cfare eshte dashuria mo?
Tradhtareeeeee që tradhtove zembrën e shoqes Shpresa ?

@Hope ku je kuuu,hajd se më ka dal pavioni duarsh ? qy @Punk1 u arratis me çarçafë nga dritarja e u fut në gjirin e @NeVertiti ?
@Ragnar ngeli duke thyer legenat e pavionit në shenjë proteste ndaj Pukut ?
@LeVoyageur e ka kthyer tualetin si në Maldive ,,det rërë dhe shalgjata every where ?
Boço se ku ka humbur se di ,më duket ka harruar rrugën ? ose e ka mbit shalgjati në dët ?
Lajme të reja ,në pavion na është shtuar dhe 1 bualla tjetër ,qy është rënd shumë @Angel_Devil ja thon emrin po ky ka nevoj për shumë pillsa ??,,,ah moj Shoqa Shpresa ika nga mendorja ,më shkalloj damari me këta po duku sa më shpejt ?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Edhe unë vet e para e kam përplasur partnerin te karramboli ?? pastaj mu qep e nuk u shqit deri sa më gjeti ? 5 muaj ka vuajtur ?,pasi më gjeti më rrëmbeu ??
Ateher i bje qe te gjith partneret e karrombolum gjejn bukuroshet ??
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Tradhtareeeeee që tradhtove zembrën e shoqes Shpresa ?

@Hope ku je kuuu,hajd se më ka dal pavioni duarsh ? qy @Punk1 u arratis me çarçafë nga dritarja e u fut në gjirin e @NeVertiti ?
@Ragnar ngeli duke thyer legenat e pavionit në shenjë proteste ndaj Pukut ?
@LeVoyageur e ka kthyer tualetin si në Maldive ,,det rërë dhe shalgjata every where ?
Boço se ku ka humbur se di ,më duket ka harruar rrugën ? ose e ka mbit shalgjati në dët ?
Lajme të reja ,në pavion na është shtuar dhe 1 bualla tjetër ,qy është rënd shumë @Angel_Devil ja thon emrin po ky ka nevoj për shumë pillsa ??,,,ah moj Shoqa Shpresa ika nga mendorja ,më shkalloj damari me këta po duku sa më shpejt ?
Hahaha cme kujtove nje barsalet , ishte 1 budalla dhe po bente cicin nga ballkoni , kalon doktorri posht ky sa e shikon ndalon , doktorri ngel i habitur i erdhen ment ktij tha, shkon siper dhe i thot ,pse ndalove kur kalova un ? Pse budalla jam un tha ai tme kapesh prej shurre ti e te me hedhesh posht .?? Un jam shtru por jam rond shum as psikiatria sme mer per siper .
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Yll e kam vellan .ta nisi foton prv e shih me sy e bamm bumm me zemer
Jooo
Foto mos co se po i bie infakt ktij kot. Se une dhe prej qielli t'bien yjet nuk para me luan qerpiku. ?
 
Top