Çiftet e javes

Marakli^Krapit

Antarë i Respektuar
Si shiu pas të korrurave...jasht liste ?
Unë jam martu me kohë, duhet të bëhem mysliman të marr një tjetër ?
Ti je edhe qose per mjekerr si don me ja ba ?
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
@NGU C'me qesh? :p
 
  • Haha
Reactions: NGU

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Po për lesh ngeli puna të bëhem mysliman ??
Lesh sa të duash mo ?
Po ka disa qe deri aty arrijn po te.ken lesh kam gjithcka .kemkalu mo ne valdobbiadene ?
 

Lauri

Anunnak
Po ka disa qe deri aty arrijn po te.ken lesh kam gjithcka .kemkalu mo ne valdobbiadene ?
Jo kam ndrru xhiro Lali. Novara - Milano - Brescia- Verona.
Më mungon prosecco ??
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Jo kam ndrru xhiro Lali. Novara - Milano - Brescia- Verona.
Më mungon prosecco ??
Hahahaha mrregull je me.veronen , sa tvej ca pun ne linj dhe do takohemi ??
 
Top