Çiftet e javes

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Mos te ty i kisha shpresat :(
Prape me burra fantazem une dmth lool
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL

kot them per ty un ske si vetja ? Dhe akrepe e paparishikueshme ate qe e ke e ke mbaje . ???
Me dhe @Loverboy qe ta boj pushim prap kte jave se ky qe pas ndarjes virtuale me dashnin @NeVertiti ka heq dore nga ciftimi.:p
Plus un e kam shum mik e sdi a do ma perballoj zemra nje loj me te . lool
@Loverboy ?? lexohemi ne tema te tjera .?
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Une pa ja qit ujin deri ne fund te javes, ora 00:00 harroje.
Edhe pse kjo gruaja e ksaj jave ka qellu cik lozonjare, sa me i gardh me i gardh po s’ka gje, une jam tolerant.???
Vdekshaa sa me doo??
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top