Cfare studioni?

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Ju lumte o njerez,ne skemi kohe me vdek ju me studime gjithe jeten😝🙄
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Po njeriu i tille eshte, meson sa te jete jeta por ti e gjen pak njeriun tek njeriu ndaj 🤨😝
Te nxenit nuk ndalon kurre,edhe pse aftesite bien.
Por me bene pershtypje deget qe studioni ju😝🤣
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
E rendesishme eshte qe ske kohe me dek se per kto te tjerat ka kohe, do vije natyrshem koha.😝
Ta gezosh e tlumte goja qe vec mjalte buron😝🤗
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Ec e perkthe shqip se ..uhhh.... ahahaha
Hahahah
Dhe une e kam nisur si gjuhe, por akoma skam arritur tek gjerat e biznesit
Me duhet dhe mua per ekonomi🙂
 
Top