Cfarë po beni ne keto momente?

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
PErvec faktit qe po rritem. :p
eshte dhe ora e cajit.
Po pi nje caj me mente.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Snapchat-1743060216.jpg


Ecje tmengjesit pak, sa s'kam hyre nshtepi
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Thanksgiving Fall Down GIF
ne kopshtin e komshies
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
pune po bej, dergova ca kerkesa , mora ca kerkesa dhe tani po shqyrtoj ca kerkesa

pune te kuptohemi
Ne punojme per ju, ndertojme per ju, pergjigjemi per ju 😑😑😑
 

Desa

Felix - Culpa
Më iku për l*** mëngjesi dhe zogjtë në pemë 😏
Kafe pij për moment dhe s’më jepet disi hiç sot 🙄
 
Top