Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
ohhh ca spo beja

slashe dosje ne kembe lool

te tera per te djegur i shpura

duarart une :p
 

Baboon

♀️it's the colors of the world and beyond♀️
Po pi i dopio ekspres po e paskam bo shumë t'fort mi mori ment.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Po shkarravise neper forum.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ec aty Kristi lool vec mos u boj si ktistina cr7 me qajt se shtove 300 gram ne pesh 😂
Po bej fasting dhe s'po ha mgjes dhe kur vjen mesdita fillon ja merr isos stomaku 😂
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Po pi nje gote himo me portokalle te shtrydhura.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top