• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë po beni ne keto momente?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anaxyrus Lagos, ose Bidonat Plastikë, janë një specie e veçantë gjallese që rritet më së shumti në liqenin e Komanit. Bidonat janë gjallesa shumë të dashura, por që fatkeqësisht tashmë rrezikohen nga dyndjet e mëdha të njerëzve.
Kërpudhat në bërryl ju dalçin!
Turp dhe qivarop!
Turp dhe qivarobt thote Besi.
 

dangerous

Anëtar
Anaxyrus Lagos, ose Bidonat Plastikë, janë një specie e veçantë gjallese që rritet më së shumti në liqenin e Komanit. Bidonat janë gjallesa shumë të dashura, por që fatkeqësisht tashmë rrezikohen nga dyndjet e mëdha të njerëzve.
Kërpudhat në bërryl ju dalçin!
Turp dhe qivarop!
Turp dhe qivarobt thote Besi.
Per të ardhur keq kur e pashë dhe fëmijeve të mijë gjëja e parë që ju ra në sy ishte shishet plastike 😒
 

ZoteriaJuaj

Titull i Veçantë
Anaxyrus Lagos, ose Bidonat Plastikë, janë një specie e veçantë gjallese që rritet më së shumti në liqenin e Komanit. Bidonat janë gjallesa shumë të dashura, por që fatkeqësisht tashmë rrezikohen nga dyndjet e mëdha të njerëzve.
Kërpudhat në bërryl ju dalçin!
Turp dhe qivarop!
Turp dhe qivarobt thote Besi.
U duhen prere duart ose 1 milion euro gjob dhe denim pastrimi per 10 vitet e ardhshme
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po flej se spo shoh diqka mire
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top