• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare keni ngrene per here te fundit

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Sapo mbarova picen ,ishte organizmi ne revolte :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Hengra dy burra....tani po bej gati te tretin
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Pershendes Nick meqe i ka fiksim :D Bujrum gjithe te tjeret :)

11350384_10207473051851562_956806035_n.jpg
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Me nder qofsh o Mals!

Per te qene ne teme:une kam ngrene veze, na falni ju kavialistet e arragostiset por une veze lol
 
Last edited:

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Cfare keni ngreni per here te funditDuke par ket teme mu kujtu se kam bler sot drithra dhe ika te marr menjher:hapy: P.s flm se keni hape nje teme till :urra:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

Une i bera vet por gjen kudo, duke filluar nga Hard Rock Cafe dhe TGI Friday's.
PO ne Tirane di gje a ka Hard ROck Cafe? Slashe njeri pa pyetur vjet se mkish lene porosi shoqja ti blija nje bluze atje.. Ben koleksion nga gjitha shtetet, ama asnje se njihte si cafe?? :O

Une hengra nje embelsire tani npik mgjesi.Sugee/suji quhet..
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

English breakfast
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Cfare keni ngreni per here te fundit

PO ne Tirane di gje a ka Hard ROck Cafe? Slashe njeri pa pyetur vjet se mkish lene porosi shoqja ti blija nje bluze atje.. Ben koleksion nga gjitha shtetet, ama asnje se njihte si cafe?? :O

Une hengra nje embelsire tani npik mgjesi.Sugee/suji quhet..
Me aq sa di unë, s'ka në Tiranë. Edhe një mikesha ime bën të njëjtën gjë.
Për të mos dal nga tema, unë hëngra qershi pak më parë. :)
 
Top