• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare kenge jeni duke degjuar ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GoLdEnFaCe

Antar Aktiv
Tregoni cfar kenge po degjoni ne keto momente ..

Une Per Veti Po I Degjoj Keto Kenge
Blero ft.K-OS - Tkom Mall 2008
Usher - Moving Mountains
Mirsa Kerqeli ft.Gentz - Buzen mbi buze


Me Te Mira
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

The Raconteurs - Broken Boy Soldier
 

*Linda*

Lost out in the desert
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Egzistonte nje teme e tille me duket:po:
Per nje zgjim te mire fare, po degjoj kete:
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=KSi35qFpawI]YouTube - Aleksander Gjoka - Dite dimri[/ame]
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=gwBF_KAE9sM]YouTube - Sami Kallmi - Komshia Ime[/ame]
 

Gjarperesha

Anëtar i Respektuar
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Malina & Azis 2008-Nai-krasivata
 

Blloku

IMBA
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Kq_Bao_AJDc]YouTube - N-Dubz - Papa Can You Hear Me? - Out Now[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Arbër Elezi - Oj Kosovë
 

^_^-Dj

DeeJaY
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

filthy_rich - turn_the_screw_(original_mix)
 

jackass

Anëtar i ri
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Ilir Shaqiri - Dreice o Diell :bum:
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Breaking Benjamin - Phase...
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Evans Blue - The Pursuit...
 

Зngjεll

___________
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Josh Groban - Remember When It Rained

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rfxqW9QwOSI]YouTube - Josh Groban - Remember When It Rained [720p][/ame]
 

^_^-Dj

DeeJaY
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Tocadisco - !Morumbi!

the minimal lovers :D
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-CSDaDwlrjk&feature=related]YouTube - Monny ft Mr Safet & K.O.G [ GG ArmY ] New 2009[/ame]
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Archive : Fuck U
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PgyQ8jk1LQI]YouTube - CAPITAL T ft 2po2 Duffye Shum Nalt[/ame]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Jericho - Tek Ai...
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=sAyxW6WG1SM]YouTube - Linkin Park - In The End[/ame]
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

ore kenge shqipe nuk ndigjon njeri ktu ne forum
kemi genge te bukura sa te doni
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Tigri : personalisht mua me pershtaten me shum te huajat :p

:.... [ame=http://www.youtube.com/watch?v=GTGev5ADBSQ]YouTube - The Script - We Cry[/ame]
 

SuRiAnA

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

We cry - the Script


P.S Ghost kopjaq LOL LOL
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

Seether - Fake it

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7j2DHUw8SZg]YouTube - Seether - "Fake It" (Official Video)[/ame]

P.S Suri po isha tu e ngu mer... qti boj edhe te ajo nje keng per ty :p e postova per ty :D
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=poOfsDVq9KE&feature=related]YouTube - Eamon Fuck it[/ame]
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=XpzYUHLYm9E]YouTube - Mihallaq Andrea - Korأ§arja[/ame]
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Cfarë kënge jeni duke dëgjuar në këto momente?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=f2dDpzNbJ-Q]YouTube - Limp Bizkit - Behind Blue Eyes[/ame]
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top