• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Meqe na u fshi kjo tema, dhe Nick-u mezi pret ta ket serish ne Fv... Po e rihapim serish:

Na thoni ju lutmi cfare ju ka bere per te qeshur sot"?? :p

Mua me beri dicka parmbreme:
Nje koleg duke lozur bowling rreshkiti dhe u rrezua. Per pak desh shkoi per ti shembur vete birrilat ne vend te topit... lool...

Shiko fotografinë 31943

p.s. e di qe ne raste te tilla nuk qeshet, por qeshem te gjithe bashke me ate :D
 

Attachments

DeliriumMind

Hear me roar 👣
"Te mora ty ntelefon me cfry hallet e mia sepse e di qe je gjithmon solare dhe me humor te mire"

Kam qesh me lot nderkoh qe e traumatizova me 2 minuta bised lol lol lol
Nuk e di nese do gjej mo kurajo tme marri prap 🙈
 
Sa kalon uren e Gjoles, lartesia e Nord Park postbllok.
Shikon polici ne sedilje maske, shishe alkoli, pako doreza dhe letra te lagura.
Nga je?
Nga Durresi.
Ecccccc, eccccccc .
Na letrat....
Ec re te thashe, ik, jepi gaz 🤣🤣🤣
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVer
Njerzit me maska .mire qe i vejne .por kur flasin ne cel i heqin .kur duan te fls me dike i heqin
Ec merre vesh ket mbrojtje nga virusi
😁
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Njerzit me maska .mire qe i vejne .por kur flasin ne cel i heqin .kur duan te fls me dike i heqin
Ec merre vesh ket mbrojtje nga virusi
😁
Keu Ledia e ke bere lemsh edhe ti
Lexoje prap e hajde na thuaj me mire
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Isha gjithe stress, mora ne tel mbesen..se vetem ajo me dergon ne bote tjeter..
Hala la fatina mi ha pleso un altlo dentino quando vieni pel vedele...
Hala me ka mal fatina lembin tjetel kul do vis ta sikos....
Kur te mesosh shkronjen R
Ok l..l.l...l..l...l
Quando vieni??
 
Top