Çfarë ju ka bërë për të qeshur sot?

Dikush ketu.. sdi a i beson dhe vete ato qe shkrun apo jo 🤣
 
Dje me ka shkrire nje zezake … me ate bishtin e kalit 😆 qe e kishte vene gjer Poshte vitheve 👀 dhe po bente nje video buze detit … vetem kur u rrezua ne uje dhe ju hoq komplet …. Thashe me vete hudhe fare tani …se nuk ka gje me qe ta krehi tere ate bisht 😆
 
Duket interesante komshije, por une nuk mund ta shikojë se skam tiktok.

@ViktoriA~ , si kalove sot?
 
Don te me hash komplet rinin time,dhe te me shkaterrosh jeten time per gjithmone?
-o zot i madh,poo.
hahahahahhahahahahahahahahhahaha

1720204692643.png
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top