Çfarë ju ka bërë për të qeshur sot?

vllai ne shpi . disa mesazhe tonat i ruaj screenshote 🤣 Me shkrin
dje mboni shok

Screenshot_20221111-163242_WhatsApp.jpg
ndwrsa sot ne mgjes duke fol per kafen

Screenshot_20221112-151329_WhatsApp.jpg
 
sot telefonova mbesen i thash bej halles nje vizatim se do kaloj pas pak..
nuk e di ne vendet e tjera, por ketu ndonjeher me duket qe shkolla bazohet ne artin e ngjyrave..
ne matematike per te mesuar numrat i ngjyrosin ato..
ne shkence po ashtu behet ngjyrosen rete, lidhen faktet me ngjyra te ndryshme, pergjigjia e sakt rrethohet me ngjyren qe ju pelqen.. erj etj
duke pare perdorimin e madh te ngjyrave mbesa pothuajse eshte bere piktore :p

nejse, kur marr vizatimin u cudita , e tmerrshme..!!
per floke me kishte bere 6 viza perpjete me te verdh e ngjyr kafe.
dhembet me trekendesha ..
duart dy viza me nje degezim pessh ne fund...
kete lloj vizatimi se bente as 3 vjec...
u merakosa ca kishte bo vaki ...
ca donte shprehte autori me kete art?!
e marr ne pyetje hetuesie, pse floket keshtu se i ke me fije...
ok ok ok... po dhembet pse keshtu..
ja tha zgjodha trekendeshat per te ber sa me te panjohur ne fund kush je ti ste njoh...
mbeta ne heshtje ... cne kjo keshtu..po mendoja thell..
kur me pa ashtu me tha prit ta rregulloj pak ...
e si kontur trekendshave i peri nje kuadrat te madh ...
sh bukur, tani me bere yll..
po qendrove aq gjate pa ardhur do te bej pa floke...
e kjo me kujtoj nje shoqen time te femineris qe kur zihej me te motren i thoshte hajde ketu shpejt se do ti jap floket ne dore nje nga nje...

per ta rregulluar me te ( sic e dini tashme ) marr portofolin i them mer nje leter ti kursesh ti ..
kur mtha harroje halla kete here nuk ta fal!!
qyqja se korruptoj dot as me lek tani.... u rrit mickla !!
 
Pak më parë hasa këtë Erald Kapri ke Zona Zero në një diskutim për 29 nëntorin. Më pëlqeu dhe po bëja kërkime e po shihja videot në emisionet ku ka qenë prezent. Këto prezantuesit më shkrinë fare, sidomos kjo vajza 🤣 🤣

 
Top