• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?Cfare ju ben ta zgjidhni nje liber?

1- Autori
2- Perkthyesi (nese eshte i huaj)
3- Kritika dhe cfare eshte shkruar ne shtyp per te
4- Zhanri
5- Kopertina
6- Cmimi
7- Dicka tjeter
8- Te gjitha bashke

Ps: Nuk e di ne ekziston tema,gjithsesi nese gjeni dicka mund ti bashkoni ose ta zhvendosni ne kosh!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Zhanri ,dhe pastaj autori sigurisht.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
E kam shkruar dhe diku me duket.

Kur dikur shkoja ne librari ishte nje raft plot me libra rrjeshtuar.
Keshtu veja gishtin aty..mbyllja syte dhe e shetisja gishtin mbi ato libra derisa ndjenja nje tip energjie..nje tip emocioni qe e zgjidhja.
Ai liber ishte i imi.

Kohet e fundit eshte shuar, ska me vibrime, por jam e sigurte se pas ca kohesh kur sherimi te jete i plote do e rigjej.
 

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Zakonisht i zgjedh sipas permbajtjes që zhvillojnë. ثshtë një formë trajnimi për mua.
Niki, është më kohë. Ndoshta në këtë moment të jetës tënde ka diçka tjetër që është më e rëndësishme sesa librat.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Zakonisht i zgjedh sipas permbajtjes që zhvillojnë. ثshtë një formë trajnimi për mua.
Niki, është më kohë. Ndoshta në këtë moment të jetës tënde ka diçka tjetër që është më e rëndësishme sesa librat.
Sa me pelqen kur me thua Niki :tulp:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Ana psikollogjike dhe filozofike e librit,(qe i bie rryma qe perfshin pak shume neper krijmtari shkrimtari).
Romancat keto shtjellimet qe ste bejne te mendosh pertej rrjeshtit te dyte si dua.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Une i zgjedh ne baze te popujve. Pra nga vie shkrimtari.

Jo rralle, permes librit, kam mesuar shume gjera per popujt e ndryshem.
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Ne fillim njihja nje autor dhe i kerkoja te gjithe librat... me pas tendencat dhe nga komunikimi me shoqerine ... me pas nga kritikat...
Tani u be pothuajse nje vite lexoj vetem harmoni... idjotesi totale por nje clodhje truri ...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Krejt varet nga ajo cfare me intereson. Mund te me interesoje dicka nga nje autor, nese s'ka dicka nga ai autor psh, autori bie poshte. Jo cdo autor i keq ne kuptimin jo ne ze ose dicka te ngjajshme, mund te kete edhe libra qe nuk permbajne material te dobishem.
 
Top