Cfare harruat sot?

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
çadren jashte :p
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Ti do me vdesesh mua....
The Office Reaction GIF
 

Desa

Felix - Culpa
Harrova ta ndal alarmin ora 5:30, pasi që përgatitjet i kisha bërë që mbrëmë 😩😏
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
😔😔
 

Attachments

  • IMG_20211110_184853_992.jpg
    IMG_20211110_184853_992.jpg
    22.3 KB · Shikime: 2

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Koken, se di ku e kam.
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Sot asgje
Mbrem kisha harru i gje😂
 

Electra

Lart atje mbi re …🥀
Harrova qe i pata premtuar vetes mos ti flas e prap i fola 😂 ska gje ka dit plot 🤷🏼‍♀️ (Alway bjonde ) 🤣🤣
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Harrova masken..dhe me denun policia🥵
Ajo qe me beri te qesh me lot ishte nje vajz se kish ba operacion vesht🤣
E gjora.. i tha policis ,more i kam ba vesht operacion nuk muj me mbajt mask.polici sille udhzimin e dr🤣🤣ajo ju drejtu policit duke ja tregu vesht🤣
 

Desa

Felix - Culpa
Kam harruar se çfar kam harruar 🤦🏼‍♀️
 
Top