Cfare harruat sot?

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Une sot harrova kufjet. :(
S'ka torture me te madhe se te degjosh ore te tera njerez qe marrin gjithe fisin ne telefon dhe e mbajne zerin ne loud speaker! Uaaa po luj mendsh! ???


p.s. po qe si teme bashkojini por nuk e gjeta.
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
V.I.P
Harrova te rregulloja bluzen kur me fliste ai cuni tatim taksave .se ca shikonte nje zot e di ?
 

MasteR

I'm offline
Asgje...
 

Didi

C'est la vie.
Sa të shkon kjo tema. ?

Për momentin asgjë.
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Themelues
Sa të shkon kjo tema. ?

Për momentin asgjë.
o e keqeeeeeeeeeeeeeee

po ku je mi ku je se na ke tha syte
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
- Vij sot nga puna dhe pasi parkova maqinen ne Parkingun perpara shtepise dhe filloj te ngjitem lart, mirpo aty kujtohem qe kam lene makinen hapur dhe kam harruar celsat ne timon te maqines!
Zbres poshte te marr celsat e maqines, dhe i lehtesuar qe i gjeta ngjitem lart!
Verej qe nuk hap dot deren e shpise sepse kam harruar celsat e shpise ne kruskot te maqines dhe zbres prap poshte te hap maqinen dhe te marr celsat e shpise!
Duke i ngjitur lart, me lind dyshimi nese e kam mbyllur maqinen me cels apo jo dhe zbres prap poshte...
Pasi sigurohem qe maqina eshte e mbyllur, filloj e ngjitem prap lart, mirpo me lind dyshimi tjeter.... po sikur te kem harruar prap celsat e shpise siper sediljes se shoferit dhe po i ngjis shkallet kot?
Atehere nga dyshimi, zbres prap poshte......
Me pak fjal nje Loop- Continued gjith mbasditen midis celsave te maqines dhe celsave te shpise! :ploolloollool
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
Harrova se cfar kam harruar sot..ne mendje e pata deri para 2 sekondave
 

D.

.
Staf në FV.AL
S/A By Kenzo
Ca harrova une sot, smaj men
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Te blloku i parafabrikateve te 18 katshet
 
  • Haha
Reactions: D.

Marla

¯\_(ツ)_/¯
Themelues
Koken diku rruges per shpi.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Adm
Po bie shi ,me sill nje cader se skam mesuar te fluturoj ende
 
Top