Cfare gatuat sot?

Kur isha në kopesht thoja nuk i haj bishtajat se me ngelin në fyt 😂
Taniii je rrite. :p ste ngelin me.
Mos u bej naze me bishtajave.
 
Kisha detyre vec pjekjen sonte, por harrova te bej foto se vera e kuqe ne behar ka efekte anesore.
Kte e kisha shkrep vetem..
IMG20242928.jpg
 
K’to sonte :

Meqe paskan ngelur edhe ca …se te tjerat kane arritur ne stomak 😀 dhe nje gote vere te bardhe te ftohte … se sot me ka ngjare shume vape & humid .

IMG-0487.jpg
 

Konkursi Letërsisë

  • 1-Brenga ime dashuri

    Votat: 7 41.2%
  • 2-Botë e mjerë

    Votat: 4 23.5%
  • 3-Shitësja e farave

    Votat: 6 35.3%
Back
Top