Cfare duhet te ndryshojme?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kur tema te tilla nuk ke hapur vetem ti, pse kercen perpjete vetem ti?
Po japim mendimet tona ne kete teme. Nevertiti na ka kerkuar mendime se çfare te ndryshojme e si ta permiresojme forumin. Mendimet ajo na i ka kerkuar ne anetareve, jo ty, po ketu me shume po shkruan ti. Po te kerkonte mendimet e moderatoreve, ajo do te shkruante te forumi i moderatoreve, jo ketu.

Ne keshtu mendojme. Unë, Pasioni, Nikita e Monika mendojme qe ato lloj temash nuk ia vlejne te sillen ne forum. Ky eshte mendimi yne, meqe na u kerkua.
Nevertiti i pranon kritikat dhe i falenderon ata qe japin mendime, kurse ti kercen perpjete.
Prano mendimet e te tjereve e mos iu hakerro kujtdo qe shkruan ne kete teme.

Do shtoja se edhe kur isha staf shpesh i kam bere thirrje mos hapnin tema copy paste pa filtruar asgje.
Dhe jo rralle jam munduar te sjelle tema te krijuara nga une ne kontest bisedash te lira....nje nga arsyet perse ky forum me doli qejfit e aktiviteti im nuk eshte ai i meparshmi eshte pikerisht kjo!
Gjithsesi do reflektojne tani qe ti e artikulove paster, bukur e pa gabime!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Normale qe temat pa u filtruar do hapen nqfse hapen sa per te mbush kuotën, si me thene.
 

Zana1

Braveheart
Do ju sygjeroja qe per mbarevatjen dhe interesat e forumit ne faqen kryesore ...te vinit tabelen .

RRegull i detyrueshem:

Te nderuar anetare dhe vizitore Forumivirtual eshte nje vater virtuale , ku interesat dhe qellimi i tij eshte qe te mbledhi anembane e sa me shume ... njerez te llojit, qe lepihen pas stafit dhe i binden rregullave dhe interesave te tyre personale , ne te kundert ju rrezikoni ban. loool

Ps... Jam e sigurte, qe ne k'te rast jo vetem qe do te keni sukses, por nuk do te keni as perplasje/ferkime me palen ndryshe , e plus nuk do vinte njeri ne diskutimin as llogjiken, inteligjencen .... klasin, elegancen e juaj etj etj etj etj . : )
 

Marla

eiπ +1= 0
PErshendetje!
E hapa kete teme per te shkembyer dhe diskutuar rreth mendimeve dhe ideve te ndryshme , qe do permirsonin kete vater virtuale.
Shprehi lirshem cfare mendoni qe calon?
Cfare mund te sygjeroni per permirsim? etj etj.
Jini te mirepritur! :)
Shenim; Tema duhet te qendroje brenda konturit te saj te diskutimit,pa fyerje,ofendime dhe banalitet fjalesh.
Cdo postim jasht teme do kalohet ne kosh.
Flm !

Asgje sigurisht , nese kemi parasysh qe forumi nuk eshte as kopshti me dreke e as pa dreke!
 

Aleks30

Antarë i Respektuar
E cte ndryshoj une tani. Dhe pak e shkoj gjysem shekulli por, nese do kthehesha pas, nuk do studjoja per cfare kam studjuar. Do beja dicka tjeter dhe kto do i mbaja thjesht hobi
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Vetem anetaret e rinj mund te sjellin nje fryme te re o Nev. pra ftese personave qe u pelqen virtualiteti por qe s\jane njohur akoma me kete forum. Mendoj se u iku moda forumeve vertet. Kaq sa kan mbet i dime c'do thone pa i lexuar akoma. u njohem o goc u beme vite :) S'di c'mund te behet por qe i pershendes shume anetaret e vjeter si Leg, Ti, Arfe, Moni etj, te cilat me beni te logohem here pas here per nje pershendetje :) :puth:

O Zot o Zot!
Dhe ja profetesia e 2017tes doli! Erdhi fryma e re!
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
E cte ndryshoj une tani. Dhe pak e shkoj gjysem shekulli por, nese do kthehesha pas, nuk do studjoja per cfare kam studjuar. Do beja dicka tjeter dhe kto do i mbaja thjesht hobi
Flitet per forumin o Aleks, jo per ne si individe :p
 

Aleks30

Antarë i Respektuar
Flitet per forumin o Aleks, jo per ne si individe :p
Mos ndoshta harron qe forumin e bejme ne?
Gjithsesi, nuk fyeva kend. Por pse ndodh gjithmone ku dikush qe flet hapur sulmohet?
Eshte e mira qe te japesh argumenta per kundershtimin
Une kam mendimin tim
 

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Oooooo ndjes. Tani te kuptova
Une them se duhet te ket me shume tema per zegêz
😏
Apology accepted! :)

Rendesi ka qe e kuptove se nuk te sulmova, perkundrazi te Ndricova! :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top