• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Cfarë bleve për herë të fundit?

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
I pale kepuce se na kishte dale gishti jashte. :p
 

Moonshine

Leave me alone
Mua me rrin njecik ndryshe lol
Por menget jan super live 🥰🖤
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nje B52 :p
 

dangerous

Es que no soy piedra.
IMG_20201113_230648.jpg


... hajde K L J, ta provojmë i X...
 
Mandarina dhe portokalle baçe.

I them asaj zonjes-
Po tjeter gje nuk ke?
(Une mendoja fruta te tjera ose ndonje vaj ulliri)

Ajo me pa nje here sikur po ja bente mmmmmmmm....e me thote-

Per çfare e ke fjalen se kemi edhe gjera te tjera😂


Lene fare i thashe dhe ika(do rrija po kisha parku makinen keq🤣😝)
 
Private conversations
Help Users
    Top